Държавно първенство категория "А" ДМВ

На 21-24.06. се проведе държавно първенство за най-малките - ДМВ до 10 г. и ДМВ. І отбор ансамбъл ДМВ до 10 г. взе сребърните медали, като спечели публиката с красивото си съчетание. Съотборничките им от ІІ отбор играха също смело и с много настроение, но след допуснати грешки се наредиха девети. Състави: 1 - Алис Шакирова, Анна Буркова, Жана Пенчева, Ивайла Кафеджиева, Ралица Иванова; 2 - Бояна Капитанска, Вероника Цонева, Виктория Манчева, Каролин Панова, Рая Рангелова.

Жана Пенчева и Анна Буркова спечелиха отборната титла до 10 г., като в индивидуалния многобой се наредиха четвърта и шеста, взеха участи във всички финали и Жана спечели сребро без уред. Силно представяне направи и Алис Шакирова - ХІ място. Заедно с Каролин Панова, Ивайла Кафеджиева и Ралица Иванова се класираха ХІІ отборно.

Пресияна Асенова също остана на крачка от стълбичката при ДМВ и взе участие на финалите с въже и обръч. След много силно изпълнение с топка в  многобоя, Моника Богданова се нареди сред финалистите на уреда. Напредък показаха и другите ни три състезателки - Александа Димитрова, Виктория Димитрова, Виктория Йорданова.

Участието е съфинансирано по Програма на Столична община за развитие на детско-юношеския спорт - 2018 г. по Проект "Спортувай за София - спортна столица на Европа".