Резултати

12.11. ДТ Купа "Сливница", Сливница:

- Габриела Атанасова - ІХ място - жени "Б";

- Анелия Ковачева - ІІІ място - ДСВ "Б";

- Катерини Влахова - VІІ място - ДСВ "Б";

- Ива Виткинова - VІІ място - ДМВ "Б".

11-12.11. ДТ Купа "Диляна", Пазарджик:

- Ивет Минковска - ІІІ място - жени "А";

- Моника Богданова - V място - ДМВ "А";

- Анна Буркова - ІІІ място - ДМВ до 10 г. "А";

- Алис Шакирова - ІV място - ДМВ до 10 г. "А";

- Никол Маринова - VІІІ място -  ДМВ до 10 г. "А";

- Ивайла Кафеджиева - V място - многобой, ІІІ място - въже - ДМВ до 10 г. "Б";

- Каролин Панова - VІІІ място - ДМВ до 10 г. "Б".

28-29.10. ДП ансамбли, категория "Елит", София:

- І място ансамбъл - ДСВ;

- І място ансамбъл - ДМВ 1;

- ІІІ място ансамбъл - жени;

- ХІІ място ансамбъл - ДМВ 2;

21-22.10. ДТ Купа "Локомотив", София:

- ІІ място ансамбъл - жени;

- ІІ място ансамбъл - ДСВ;

- ІІІ място ансамбъл - ДМВ 1;

- VІІІ място ансамбъл - ДМВ 2;

- Зара Илиева - ІІ място - 2010 А;

- Алис Илиева - VІ място - 2010 Б;

- Никол Иванова - VІ място - 2010 Б лека;

- Ралица Иванова - І място - въже, ІІ място - без уред; ІІІ място многобой - 2009 А;

- Бояна Капитанска - ІІІ място - 2009 Б лека;

- Кая Христова - ІV място - 2009 Б лека;

- Алис Шакирова - ІІ място - многобой, въже; ІІІ място - без уред - 2008 А;

- Анна Буркова - ІІІ място - въже, ІV място - многобой - 2008 А;

- Ивайла Кафеджиева - ІІІ място - без уред, V място - многобой - 2008 Б;

- Каролин Панова - ІV място - 2008 Б лека;

- Никол Маринова - ІV място - 2007 Б;

- Славея Харучарова - І място - въже - 2007 Б лека;

- Неда Йосифов - VІІІ място - 2006 Б;

- Ивет Гекова - VІІІ място - обръч - 2005 Б;

- Катерини Влахова - VІІІ място - ДСВ Б;

- Лили-Ан Велева - ХІІ място - ДСВ Б;

- Яна Кортезова - І място - жени Б.

20-22.10. ГП Бърно, Чехия:

Вая Драганова - ХІV място - многобой, VІІІ място - обръч - девойки.

15.10. ДТ Купа "Пирин", Благоевград:

- І място - ансамбъл жени;

- І място - ансамбъл ДМВ 1;

- Вая Драганова - IІ място - многобой, І място - обръч, лента - ДСВ;

- Кристина Ничева - VІ място - многобой, ІІІ място - топка - 2007;

- Никол Тодорова - ІІ място - многобой, въже - 2008;

- Жана Пенчева - ІІІ място - въже - 2008. 

14-15.10. МТ "Ритъм къп", Белград, Сърбия:

- Лидия Василева - ІІ място - многобой, бухалки, ІІІ място - обръч - жени;

- София Павлова - VІІ място - многобой, ІІІ място - въже - 2007 А;

- Моника Богданова - Х място - многобой, ІV място - въже - 2007 А;

- Александра Тепелиева - V място - многобой, І място - топка - 2007 Б;

- Виктория Йорданова - ХІІІ място - 2007 Б;

- Алис Шакирова - ІІ място - многобой, І място - въже - 2008 Б;

- Анна Буркова - ІV място - многобой, ІІ място - въже - 2008 Б.

14.10. ДТ Купа "Тракия-Елит", Пловдив:

- І място - ансамбъл ДСВ;

- ІІІ място - ансамбъл ДМВ 2.

07-08.10. ДТ "Царица Маргарита", Варна:

- ІІ място - ансамбъл жени;

- Вая Драганова - I място - топка - ДСВ;

- София Павлова - ІІ място - ДМВ;

- Никол Тодорова - ІІ място - въже - деца;

- Жана Пенчева - ІV място - без уред - деца.

30.09. ДТ "Панагюрско съкровище", Панагюрище:

- І място - ансамбъл жени;

- ІІ място - ансамбъл ДСВ;

- І място - ансамбъл ДМВ 1;

- Вая Драганова - IІ място - многобой, I място - топка - ДСВ;

- Никол Маринова - V място - деца "А";

- Кристина Димчева - V място - уред - деца "А";

- Каролин Панова - V място - деца "Б".

30.08.-03.09. Световно първенство, Пезаро, Италия:

- ІІ място многобой; ІІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова).

11-13.08. СЧК Казан, Русия:

- ІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова).

05-06.08. СЧК Минск, Беларус:

- І място финал; ІІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова).

10-20.07. Световни игри, Вроцлав, Полша:

Боряна Калейн - национален състезател жени - ІХ място - обръч, топка, лента, Х място - бухалки.

08-09.07. ДП ДМВ до 10 г. категория "А", София:

- Никол Тодорова - ІХ място - многобой;

- София Павлова - Х място - многобой, ІІ място - въже;

- ІІ място - ансамбъл 1 - Анна Буркова, Жана Пенчева, Кристина Димчева, Кристина Ничева, София Павлова;

- ІІІ място - ансамбъл 2 - Александра Тепелиева, Алис Шакирова, Виктория Йорданова, Моника Богданова, Никол Тодорова;

- Х място - отбор 1 - Александра Димитрова, София Павлова;

- ХІ място - отбор 2 - Жана Пенчева, Никол Тодорова.

30.06.-01.07. ДП ансамбли категория "Б", София:

- V място ДСВ - Лили-Ан Велева, Катерини Влахова, Мелина Каракозян, Ралица Панамска;

- ІХ място ДМВ - Биляна Петрова, Мария Евгениева, Мила Евтимова, Неда Йосифов;

- VІІІ място ДМВ1 до 10 г. - Виктория Манчева, Димана Георгиева, Мариана Ангелова, Мария Шангалова, Славея Харучарова;

- ХХ място ДМВ2 до 10 г. - Валерия Неделева, Ивайла Кафеджиева, Ивон Илчева, Каролин Панова, Никол Маринова;

- V място, двойка-тройка ДМВ1 до 10 г. - Гергана Петрова, Кристина Дауод;

- VІІ място, двойка-тройка  ДМВ2 до 10 г. - Гергана Стойчева, Ема Иванова, Магдалена Петрова.

24.06. ДТ "Кюстендилско лято", Кюстендил:

- Вая Драганова - I място - 2003;

- Биляна Везирска - ІІІ място - 2003.

14-18.06. ДП "А" категория, Камчия:

- Гергана Герасимова - Х място - многобой, V място - топка, VІ място - обръч, VІІ място - бухалки - жени;

- Яна Попова - ІV място - обръч - жени;

- Биляна Писова - ІІ място - многобой, топка, ІV място - бухалки, VІІІ място - лента - ДСВ;

- Биляна Везирска - VІІ място - топка, VІІІ място - бухалки - ДСВ;

- Мартина Илиева - VІ място - многобой, VІІ място - топка, обръч - ДМВ.

09-11.06. ДТ Приз "Мария Петрова", Пловдив:

- ІІ място ансамбъл - ДМВ до 10 г. "А" 1;

- VII място ансамбъл - ДМВ до 10 г. "Б" 2;

- VII място ансамбъл - ДМВ "Б";

- Яна Попова - ІІ място - топка, жени;

- Елица Йорданова - V място - уред - ДСВ;

- София Павлова - ІV място - многобой, ІІ място - въже - ДМВ до 10 г.

02-04.06. Държавно отборно първенство, София:

- ІV място - жени - Боряна Калейн, Яна Попова, Гергана Герасимова:

- ІІ място - ДСВ - Йоанна Ангелова, Вая Драганова, Ивет Минковка;

- ХVІІ място - ДСВ 2 - Елица Йорданова, Йоана Стоянова, Моника Гикова;

- ІІІ място - ДМВ - Адриана Ангелова, Мила Янакиева, Виктория Георгиева;

- Х място - ДМВ 2 - Христина Първанова, Мартина Илиева, Рада Куатли.

26-28.05. ДП Купа "Златен обръч", Бургас:

- Мила Янакиева - ІІІ място - многобой, обръч; VІІ място - въже;

- Адриана Ангелова - VІІ място - обръч.

24.05. ДТ Купа "Нюанс", София:

- Мия Симова - I място - обръч, топка - ДСВ Б;

- Йоана Стоянова - I място - лента, II място -  обръч - ДСВ Б;

- Моника Аклашева - VI място -  бухалки - ДСВ Б;

- III място - ансамбъл ДСВ Б;

- Рада Куатли - I място - топка, II място -  без уред - ДМВ Б;

- Никол Чапова - I място - въже, III място -  без уред - ДМВ Б.

19-21.05. ЕП Будапеща, Унгария:

- III място отборно - Невяна Владинова (КХГ "Левски"), Катрин Тасева (КХГ "Левски-Илиана"), национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

19-21.05. ДП Купа "Левски", София:

- Ивет Минковска - II място - 2002;

- Моника Гигова - III място - 2002;

- Йоанна Ангелова - II място - 2003;

- Елица Йорданова - III място - 2004;

- Христина Първанова - VII място - 2005;

- Мартина Илиева - X място - 2005;

- Емона Ценова - IV място - 2006;

- Пресияна Асенова - VIII място - 2006;

- Мирослава Илиева - III място - ДМВ Б;

- ансамбъл ДМВ до 10г. А1 - I място;

- ансамбъл ДМВ до 10г. А2 - IV място;

- ансамбъл ДМВ до 10г. Б1 - IV място;

- ансамбъл ДМВ до 10г. Б2 - VIII място;

- София Павлова - IV място - ДМВ до 10г., II място - без уред;

- Моника Богданова - VI място - ДМВ до 10г., II място - въже;

- Александра Димитрова - IХ място - ДМВ до 10г.

02-07.05. СК София, МТ "Купа София", България:

- І място многобой; ІІ място финал; ІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова);

Боряна Калейн - национален състезател жени - І място - многобой, топка, бухалки, лента, ІІ място - обръч;

- ІІ място - многобой; І място - финал - национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

29-30.04. ДТ Купа "Търновград", Велико Търново:

- Яна Попова - ІV място - топка, VІ място - обръч, VІІ място - лента - жени;

- Вая Драганова - І място бухалки, ІІІ място - топка, лента - 2003 г.;

- Елица Йорданова - І място - обръч, топка - 2004 г.;

- Йоана Стоянова - І място - лента, ІІ място - топка - 2004 г.;

- Мила Янакиева - І място - многобой, обръч, ІІ място - топка - ДМВ;

- Адриана Ангелова - ІІ място - въже, ІІІ място - обръч . ДМВ;

- Александра Димитрова - ІІІ място - въже, V място - без уред - 2007 г.;

- Никол Тодорова - ІІІ място - въже, V място - без уред - 2008 г.

28-30.04. МТ "Армония къп", Солун, Гърция:

- Мартина Илиева - ІХ място - въже - 2005 г.;

- Рада Куатли - ХІ място - въже - 2005 г.;

- Никол Чапова - ХVІ място - топка - 2005 г.;

- Ива Виткинова - ХVІІ място - обръч - 2005 г.;

- Пресияна Асенова - VІ място - обръч, VІІ място - топка - 2006 г.;

- Емона Ценова - VІ място - топка, VІІІ място - въже - 2006 г.;

28-30.04. СК Баку, Азербайджан:

- Боряна Калейн - национален състезател жени - ІХ място - многобой, VІІ място - лента;

- І място многобой; ІІ място финал; ІІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова).

27-28.04. ДТ Купа "Фея под липите", Стара Загора:

- Гергана Герасимова - VІІІ място - жени;

- Моника Гигова - І място - многобой, лента, ІІІ място - бухалки, V място - обръч - ДСВ "А";

- Мия Симова - ХХІІ място - ДСВ "А";

- Анелия Ковачева - ХІІІ място - ДСВ "Б";

- Виктория Георгиева - V място - уред - ДМВ;

- София Павлова - V място - многобой, ІІІ място - въже - ДМВ до 10 г. "А";

- Жана Пенчева - VІ място - без уред - ДМВ до 10 г. "А";

- Анна Буркова - ХІV място - многобой - ДМВ до 10 г. "А";

- Кристина Ничева - ХV място - многобой - ДМВ до 10 г. "А";

- ІV място, ансамбъл ДСВ - категория "Б";

- ІV място, ансамбъл ДМВ - категория "Б".

22-23.04. МТ "Ритъм къп", Белград, Сърбия:

- Вая Драганова - ХІІ място - девойки;

- Тихомира Бонева - ХVІІ място - девойки;

- Адриана Ангелова - VІ място - многобой, ІІ място - въже, ІІІ място - обръч - ДМВ;

- Христина Първанова - ІХ място - многобой, ІІ място - топка - ДМВ.

21-23.04. СК Ташкент, Узбекистан:

- Боряна Калейн - национален състезател жени - ІV място - многобой, ІІІ място - бухалки, VІІ място - обръч, топка;

- ІІ място многобой, финал; ІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова).

11-13.04. ДП категория "Елит", София: 

- Боряна Калейн - ІІІ място - многобой, обръч, лента, ІІ място - топка, бухалки - жени; 

- Вая Драганова - VІІ място - многобой, V място - лента, VІ място - обръч - ДСВ; 

- Йоанна Ангелова - ІV място - обръч, топка, лента - ДСВ;

- Мила Янакиева - ІІІ място - многобой, без уред, ІV място - топка, V място - въже, VІ място - обръч - ДМВ;

- Йоана Антонова - VІ място - многобой, ІІІ място - въже, VІІІ място - топка - ДМВ.

07-12.04. СК Пезаро, МТ "Чита ди Пезаро", Италия:

- І място многобой; ІІ място финал - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова);

- ІV място, финал - национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

31.03 - 01.04. ДТ Купа "СОК Камчия":

- Йоана Стоянова - VІІ място - ДСВ;

- Йоана Антонова - ІІ място - ДМВ;

- Мила Янакиева  - ІІ място - ДМВ;

- София Павлова - VІІІ място - ДМВ до 10г.;

- Моника Богданова - VІІІ място - ДМВ до 10г.

31.03 - 02.04. МТ Купа "Ирина Деляну", Букурещ, Румъния:

Боряна Калейн - национален състезател жени - ІV място - многобой, І място - бухалки, ІІ място - обръч, топка, лента;

- І място - национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

23-25.03. ДП Приз "Жулиета Шишманова", Бургас:

- Боряна Калейн - ІІІ място - многобой, топка, І място - лента, ІІ място - обръч, бухалки - жени;

- Йоанна Ангелова - VІІ място - многобой, топка, ІV място - обръч, V място - лента - ДСВ;

- Тихомира Бонева - ХІІ място - многобой, VІІІ място - топка - ДСВ.

18-19.03. ДТ "Руми и Албена", Варна:

- Ивет Минковска - ІІІ място - многобой, топка, ІІ място - обръч - ДСВ;

- Вая Драганова - ІV място - бухалки, лента - ДСВ;

- Елица Йорданова - ІІІ място - многобой, обръч, бухалки - 2004;

- Мартина Илиева - VІ място - ДМВ; 

- Пресияна Асенова - VІ място - топка - ДМВ;

- Александра Димитрова - ХІ място - деца.

17-19.03. МТ Купа "Дерюгина", Киев, Украйна:

- ІІ място - финал - национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

04-05.03. МТ "Илиуполи къп", Атина, Гърция:

- Тихомира Бонева - ІІІ място - многобой, І място - лента - ДСВ;

- Йоанна Ангелова - ІV място - многобой, І място - топка - ДСВ; 

- Моника Гикова - V място - обръч - ДСВ;

- Мила Янакиева - VІ място - ДМВ;

- Йоана Антонова - VІ място - въже - ДМВ;

- Адриана Ангелова - VІІ място - въже, обръч - ДМВ.

04-05.03. ДТ "Ангелите на България", София:

Гергана Герасимова - ІІІ място - 2001 "Елит";

- Ивет Минковска - ІІ място - 2002 "Елит";

- Елица Йорданова - V място - 2004 "Елит";

- Христина Първанова - ІІІ място - уред - 2005 "Елит"; 

- Мартина Илиева - ІІІ място - уред - 2005 "А"; 

- Никол Чапова - Ім. - ДМВ "Б";

- Ива Виткинова - ІІм. - ДМВ "Б";

- Виктория Георгиева - ІІІ място - уред - 2006 "Елит ";

- Пресияна Асенова - І място - уред - 2006 "А";

- Емона Ценова - ІІ място -  уред - 2006 "Б".

17-19.02. ГП Москва, МТ Купа "Алина", Русия:

- ІІ място многобой, финали; І място финали - национален ансамбъл жени (в състава са включени Лаура Траатс, Мадлен Радуканова);

Боряна Калейн - национален състезател жени - ІІ място;

- ІІІ място - национален ансамбъл девойки (в състава са включени Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова).

17-19.02. МТ "Грация къп", Будапеща, Унгария:

Гергана Герасимова - І място - жени "А";

- Ивет Минковска - ІІІ място - 2002 "А";

- Елица Йорданова - ІІ място - 2004 "А";

- Мартина Илиева - VІ място - 2005 "А"; 

- Христина Първанова - Х място - 2005 "А"; 

- Виктория Георгиева - VІІ място - 2006 "А".