Резултати

15-16.06. ДП ансамбли категория "Б", София:

- І място ансамбъл жени - Габриела Атанасова, Гергана Герасимова, Яна Кортезова, Яна Попова;

- ІІІ място ансамбъл ДСВ 1 - Анелия Ковачева, Виктория Димитрова, Лили-Ан Велева, Мия Симова, Моника Аклашева;

- V място ансамбъл ДМВ - Гергана Петрова, Димана Георгиева, Кристина Дауод, Никол Маринова;

- VІІІ място ансамбъл 2-3 ДСВ - Елайда Яменова, Калина Борисова, Симона Иванова;

- ІХ място ансамбъл ДСВ 2 - Биляна Петрова, Мария Евгениева, Мартина Александрова, Мила Евтимова, Неда Йосифов;

- ХІ място ансамбъл 2-3 ДМВ 1 - Мареа Чафудова,София Дончева;

- ХІІ място ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 г. 1 Никол Петкова, Ния Григорова;

- ХІV място ансамбъл ДМВ до 10 г. 1 - Виктория Иванова, Габриела Спирова, Мария Димова, Ума Дечева, Яна Киашко, Мира Шопова;

- ХVІ място ансамбъл 2-3 ДМВ 2 - Ива Вълева, Магдалена Петрова, Мария Шангалова;

- ХХІІ място ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 г. 1 Бояна Пъхлева, Зара Георгиевска, Киара Георгиевска;

- ХХV място ансамбъл ДМВ до 10 г. 1 - Виктория Николова, Иванина Маринова, Ивона Тапанджова, Славея Андонова, Михаела Пашова, Рада Дудова.

08-09.06. ГП Бърно, Чехия:

- Боряна Калейн - V място - многобой, ІІ място - обръч, ІІІ място - топка.

08-09.06.  ДТ "Тракия къп", Пловдив:

- Елена Георгиева - І място - ДСВ;

- Христина Първанова - І място - уред по избор - ДСВ; 

- Жана Пенчева - І място - ДМВ;

- София Павлова - І място - въже - ДМВ.

06-09.06. ДТ "Диамантите на София", София:

- ансамбъл ДСВ Б 1 отбор - ІІ място;

- ансамбъл ДМВ до 10 А 1 отбор - ІІІ място;

- ансамбъл 2-3 ДСВ Б - ІV място;

- ансамбъл 2-3 ДМВ Б 1 - ІV място;

- ансамбъл ДМВ до 10 А 2 отбор - V място;

- ансамбъл ДСВ Б 2 отбор - V място;

- ансамбъл ДМВ до 10 Б 1 отбор - VІІІ място;

- ансамбъл ДМВ Б - ХІ място;

- ансамбъл ДМВ до 10 Б 2 отбор - ХІІ място;

- Нанси Иванова - І място - 2004 Е;

- Виктория Йорданова - І място - лента - 2007 А;

- Анна Буркова - І място - 2008 Е;

- Алина Коломиец - ІІ място - въже - 2006 Е;

- Моника Богданова - ІІ място - въже, бухалки - 2007 Е;

- Кристина Ничева - ІІ място - лента - 2007 А;

- Ралица Иванова - ІІ място - 2009 Е;

- Ивайла Велковска - ІІ място - 2010 Е;

- Никол Валентинова - ІІ място - въже - 2010 А;

- Кая Христова - ІVмясто - 2009 Е; 

- Александра Димитрова - VІІІ място - 2007 Е;

- Бояна Капитанска - VІІІ място - без уред - 2009 А;

30.05.-02.06. - ДП категория "А", Велико Търново:

- Биляна Везирска - ІІ място - многобой, топка, І място - бухалки, VІІІ място - обръч, лента - жени;

- Ивет Минковска - VІІ място - многобой, ІV място - топка, VІ място - обръч.

25-26.05. ДТ Купа "Левски", София: 

- Биляна Везирска - ІV място - жени Елит;

- Елица Йорданова - VІІІ място - 2004 Елит;

- Мартина Илиева - V място - 2005 А;

- Пресияна Асенова - VІІІ място - въже - 2006 Елит;

- Виктория Йорданова - VІ място - 2007 А;

- Кристина Димчева - VІІ място - 2007 А;

- Кристина Ничева - ІV място - бухалки - 2007 А;

- Виктория Манчева - ІІ място - 2008 А;

- Ралица Иванова - ІІ място - 2009 А;

- Ивайла Велковска - ІІІ място - 2010 А;

- Луиза Михайлова - VІІ място - 2012 А;

- І място - ансамбъл ДСВ Б 2;

- V място - ансамбъл 2-3 ДСВ Б;

- V място - ансамбъл ДМВ Б;

- ІV място - ансамбъл 2-3 ДМВ Б 2;

- ІІ място - ансамбъл ДМВ до 10 А 1;

- VІ място - ансамбъл ДМВ до 10 А 2;

- VІ място - ансамбъл ДМВ до 10 Б 1;

- VІІІ място - ансамбъл ДМВ до 10 Б 2;

- І място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 Б 1;

- VІ място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 Б 2.

25.05. Отборно първенство на Франция:

- Вая Драганова - І място за "Орлеанс" - І дивизия;

- Биляна Писова - ІІ място за "Страсбург" - І дивизия;

- Йоанна Ангелова - ІІІ място за "Страсбург" - ІІ дивизия.

24.05. ДТ Купа "Нюанс", София:

- Вероника Цонева - I място - въже, III място - без уред - ДМВ Б;

- Бояна Капитанска - I място - без уред - ДМВ до 10г. А;

- Никол Валентинова - III място - въже - ДМВ до 10г. А;

- Кая Христова - IV място - без уред - ДМВ до 10г. А;

- І място - ансамбъл ДСВ "Б" 1 отбор;

- ІI място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "А" 1 отбор;

- ІІ място - ансамбъл ДСВ "Б" 2 отбор;

- V място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "А" 2 отбор;

- V място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "Б" 2 отбор;

- VI място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "Б" 1 отбор.

23.05. ДТ Купа "Кракра", Перник:

- І място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "А" 1;

- І място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 г. "Б" 1;

- ІІ място - ансамбъл ДСВ "Б" 2 отбор;

- ІІ място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "А" 2;

- ІІІ място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "Б" 2;

- ІV място - ансамбъл ДСВ "Б" 1;

- ІV място - ансамбъл 2-3 ДМВ "Б" 1 ;

- ІV място - ансамбъл ДМВ до 10 г. "Б" 1;

- VІІІ място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 г. "Б" 3;

- ІХ място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 г. "Б" 2.

16-19.05. Европейско първенство, Баку, Азербайджан:

- Боряна Калейн - ІІІ място - отборно, топка, лента.

18-19.05. ДТ Купа "Сливница", Сливница:

- І място - ансамбъл ДСВ "Б" 1 отбор;

- ІІ място - ансамбъл ДСВ "Б" 2 отбор;

- І място - гимнастриада 8-9 годишни;

- ІІІ място - гимнастриада 10-12 годишни.

02-04.05. ДП категория "Елит", София:

- Боряна Калейн - І място - многобой, обръч, бухалки, ІІ място - топка, ІІІ място - лента - жени;

- Йоанна Ангелова - VІ място - многобой, топка, V място - обръч, VІІ място - лента, VІІІ място - бухалки - жени;

- Виктория Георгиева - Х място - многобой, VІІІ място - въже - ДСВ;

- Елена Георгиева - ХІ място - многобой, VІІ място - топка, бухалки - ДСВ;

- Мила Янакиева - ХІV място - многобой, VІ място - лента - ДСВ;

- Жана Пенчева - ІІІ място - многобой, въже, лента, І място - бухалки, ІV място - топка - ДМВ;

- София Павлова - VІІ място - многобой, ІІІ място - топка, ІV място - лента - ДМВ;

- Моника Богданова - ХІІІ място - ДМВ;

- Анна Буркова - VІІІ място - бухалки - ДМВ.

26-28.04. СК Баку, Азербайджан:

- Боряна Калейн - ХІ място - многобой, VІ място - лента;

- ансамбъл България (в състава са Лаура Траатс и Мадлен Радуканова) - ІІІ място - многобой, І място - финал, ІV място - финал.

20-21.04. ДП Купа "Златен обръч", Пловдив:

- Жана Пенчева - V място - многобой, VІІІ място - въже, бухалки, лента - ДМВ;

- София Павлова - ІІ място - лента, VІ място - въже - ДМВ;

- Алис Шакирова - VІ място - бухалки - ДМВ.

20-21.04. МТ "Ритъм къп" Белград, Сърбия:

- Биляна Писова - ІХ място - жени ФИГ;

- Мила Янакиева - ІІІ място - девойки ФИГ;

- Елена Георгиева - VІ място - девойки ФИГ;

- ІІ място отборно - девойки ФИГ;

- Александра Димитрова - V място - ДМВ;

- Анна Буркова - ІІІ място - бухалки - ДМВ;

- Кристина Димчева - І място - лента - ДМВ.

19-21.04. СК Ташкент, Узбекистан:

- Боряна Калейн - ІІ място - многобой, топка, лента.

19-20.04. ДТ "Симона къп", София:

- Ивет Минковска - І място - бухалки, лента - 2002 А;

- Христина Първанова - І място - лента - 2005 А;

- Аделина Грозданова - І място - лента - 2007 А;

- Кристина Ничева - І място - топка - 2007 А;

- Виктория Йорданова - ІІ място - въже, топка - 2007 А;

- Ралица Иванова - І място - 2009 А;

- Бояна Капитанска - ІV място - 2009 А;

- Кая Христова - VІІ място - 2009 А;

- Ивайла Велковска - ІІ място - 2010 А;

- Никол Валентинова - ІV място - 2010 А;

- І място ансамбъл - ДМВ до 10 А1;

- І място ансамбъл - ДСВ Б1;

- І място ансамбъл - ДМВ Б;

- І място ансамбъл - 2-3 - ДСВ Б;

- І място ансамбъл - 2-3 - ДМВ Б1;

- І място ансамбъл - 2-3 - ДМВ до 10 Б1;

- ІІІ място ансамбъл - ДМВ до 10 А2;

- ІІІ място ансамбъл - ДСВ Б2;

- ІV място ансамбъл - ДМВ до 10 Б1.

12-14.04. СК София, България:

- ансамбъл България (в състава са Лаура Траатс и Мадлен Радуканова) - І място - многобой, ІІ място - финал, VІ място - финал.

05-07.04. СК Пезаро, Италия:

- Боряна Калейн - ІІІ място - многобой, ІІ място - топка, ІV място - обръч, V място - бухалки.

- ансамбъл България (в състава са Лаура Траатс и Мадлен Радуканова) - ІІ място - многобой, І място - финал, V място - финал.

04-06.04. МТ "Купа София", България:

- Вая Драганова - ІІІ място - обръч, топка - жени.

05-06.04. ДТ "Фея под липите", Стара Загора:

- Ивет Минковска - IІ място - жени;

- Мартина Илиева - V място - въже, топка, лента - 2005;

- Аделина Грозданова - I място - уред по избор - 2007;

- Кристина Димчева - IV място - лента - 2007;

- Виктория Манчева - ІІІ място - уред по избор - 2008;

- Ралица Иванова - I място - 2009;

- Ивайла Велковска - IІ място - въже - 2010;

- Виктория Атанасова - V място - 2011;

- Александра Буркова - IV място - 2012;

- I място - ансамбъл ДМВ до 10 А1;

- I място - ансамбъл 2-3 ДСВ Б.

30-31.03.  Гранд при Тие, Франция:

- Боряна Калейн - ІV място - многобой, ІІ място - лента, V място - топка, VІІІ място - обръч - жени.

28-30.03. МТ "Жулиета Шишманова", Бургас, България:

Вая Драганова - ІІ място - многобой, І място - лента, ІІІ място - обръч - жени.

29-31.03. МТ "Аура къп", Загреб, Хърватия:

- Биляна Писова - V място - топка, VI място - обръч, VII място - бухалки - жени ФИГ;

- Елена Георгиева - V място - многобой, VI място - въже, топка, VII място - бухалки, лента - девойки ФИГ;

- Мила Янакиева - VII място - многобой, бухалки, III място - лента, IV място - въже, V място - топка - девойки ФИГ;

- Христина Първанова - I място - ДСВ А;

- Елица Йорданова - IV място - ДСВ А;

- Пресияна Асенова - V място - ДСВ А;

- Жана Пенчева - VII място - ДМВ А;

- Анна Буркова - XIV място - ДМВ А;

- Ивет Минковска - I място - жени А;

- Виктория Манчева - VI място - ДМВ Б.

29-31.03. ДТ Купа "Феникс", София:

- Йоанна Ангелова - II място - жени Елит;

- Биляна Везирска - I място - лента - жени Елит;

- Лидия Василева - V място - жени Елит;

- Моника Гикова - II място - топка - жени А;

- Нанси Иванова - I място - 2004 Елит;

- Адриана Ангелова - III място - топка, бухалки - 2005 Елит;

- Мартина Илиева - III място - въже - 2005 А;

- Виктория Георгиева - I място - 2006 Елит;

- Алина Коломиец - II място - 2006 Елит;

- Виктория Димитрова - I място - 2006 Б;

- София Павлова - I място - 2007 Елит;

- Моника Богданова - I място -бухалки - 2007 Елит;

- Александра Димитрова - VIII място - 2007 Елит;

- Аделина Грозданова - IХ място - 2007 Елит;

- Кристина Димчева - III място - топка - 2007 А;

- Кристина Ничева - I място - бухалки - 2007 А;

- Виктория Йорданова - II място - бухалки - 2007 А;

- Алис Шакирова - III място - 2008 Елит;

- Вероника Цонева - IX място - 2008 Б;

- Ралица Иванова - I място - 2009 А;

- Кая Христова - XIV място - 2009 А;

- Ивайла Велковска - I място - обръч - 2010 А;

- Яна Ангелова - III място - въже - 2010 Б;

- Никол Валентинова - III място - без уред - 2010 Б;

- Зара Илиева - VI място - без уред - 2010 Б;

- Алис Илиева - II място - въже - 2010 В;

- Никол Иванова - II място - без уред - 2010 В; 

- Ивана Янкулова - V място - 2011 А;

- Стефания Динева - VI място - 2011 Б;

- Ивона Пондева - II място - 2011 В;

- I място - ансамбъл 2-3 ДСВ Б;

- I място - ансамбъл 2-3 ДМВ Б2;

- II място - ансамбъл ДМВ до 10 А1;

- II място - ансамбъл ДСВ Б2;

- II място - ансамбъл 2-3 ДМВ Б1;

- IV място - ансамбъл ДМВ до 10 А2;

- IV място - ансамбъл 2-3 ДМВ до 10 Б;

- VII място - ансамбъл ДМВ до 10 Б2.

21-24.03. ДОП, София:

- І място отборно ДМВ 1 - Алис Шакирова, Жана Пенчева, София Павлова;

- VІІ място отборно ДМВ 2 - Аделина Грозданова, Александра Димитрова, Анна Буркова, Моника Богданова;

- ІV място отборно ДСВ 1 - Елена Георгиева, Мила Янакиева, Христина Първанова;

- VІІ място отборно ДСВ 2 - Адриана Ангелова, Виктория Георгиева, Нанси Иванова;

- ІІІ място отборно жени 1 - Боряна Калейн, Вая Драганова, Йоанна Ангелова;

- ІХ място отборно жени 2 - Биляна Везирска, Биляна Писова, Лидия Василева. 

15-17.03. ДП Приз "Жулиета Шишманова", Бургас:

- Боряна Калейн - ІІІ място многобой, бухалки, І място - обръч, лента, ІІ място - топка - жени;

- Биляна Писова - ІІІ място - обръч - жени;

- Йоанна Ангелова - ІV място - топка, V място - лента, VІІ място - бухалки - жени;

- Мила Янакиева - VІІІ място - многобой, лента, ІІ място - въже, ІІІ място - бухалки - ДСВ;

- Елена Георгиева - ІІІ място - топка, VІ място - бухалки - ДСВ;

- Христина Първанова - VІІІ място - въже - ДСВ.

14-16.03. МТ "Дерюгина къп" Киев, Украйна:

- Вая Драганова - VІІ място - многобой, обръч, ІІІ място -  бухалки, ІV място - лента - жени.

08-10.03.МТ Лисабон, Португалия:

- Боряна Калейн - V място - многобой, І място - обръч, ІІІ място - топка - жени.

09-10.03. ДТ "Руми и Албена", Варна:

- Вая Драганова - І място - жени;

- Нанси Иванова - ІV място - ДСВ;

- Алина Коломиец - ІІІ място - въже - ДСВ;

- София Павлова - ІІ място - ДМВ.

09-10.03. МТ "Олимпик къп", Сараево, Босна и Херцеговина:

- І място ансамбъл ДМВ до 10г. А1;

- І място ансамбъл ДСВ Б1;

- І място ансамбъл ДСВ Б2;

- Мия Симова - І място - 2004 А;

- Моника Аклашева - ІІІ място - 2004 А;

- Анелия Ковачева - І място - лента - 2004 А;

- Виктория Йорданова - І място - 2007 А;

- Кристина Ничева - ІІІ място - 2007 А;

- Кристина Димчева - ІІ място - лента - 2007 А;

- Виктория Манчева - І място - 2008 А;

- Ралица Иванова - І място - 2009 А;

- Кая Христова - ІІ място - 2009 А;

 - Ивайла Велковска - І място - 2010 А.

01-03.03. МТ "Мис Валентин", Тарту, Естония:

- Вая Драганова - ІІ място - бухалки, ІІІ място - лента - жени.

23-24.02. ДТ Купа "Берое", Стара Загора:

- Жана Пенчева - І място - многобой, бухалки - ДМВ А;

- Алис Шакирова - ІІ място - многобой, І място - въже, ІІІ място - топка- ДМВ А;

- София Павлова - І място - топка - ДМВ А;

- Александра Димитрова - ІІІ място - бухалки - ДМВ А;

- Анна Буркова - ІІ място - лента - ДМВ А;

- Моника Богданова - VІІ място - топка - ДМВ А;

- Аделина Грозданова - ІІІ място - лента - ДМВ А;

- Симона Лазарова - ІІІ място - обръч - ДМВ до 10 А; 

- Рая Рангелова - VІІІ място - без уред - ДМВ до 10 А;

- Яна Димитрова - ІІІ място - без уред - ДМВ до 10 Б.

22-24.02. ДТ "Ангелите на България", София:

- Йоанна Ангелова - І - място - многобой, топка, бухалки, лента, ІІІ място - обръч - жени Е;

- Биляна Писова - ІІ място - многобой, топка, І място - обръч, ІІІ място - бухалки - жени Е;

- Биляна Везирска - ІХ място - жени Е;

- Лидия Василева - ІІІ място - бухалки - жени Е;

- Моника Гикова - ХVІ място - жени Е;

- Ивет Минковска - ІІІ място - многобой, лента, І място - обръч - жени А;

- Елена Георгиева - І място - многобой, въже, топка, бухалки, лента - 2004 Е;

- Елица Йорданова - ІІІ място - лента - 2004 Е;

- Нанси Иванова - VІ място - 2004 Е;

- Мила Янакиева - І място - многобой, въже, бухалки, лента - 2005 Е;

- Христина Първанова - ІІ място - многобой, въже, І място - топка - ІІІ място - бухалки - 2005 Е;

- Адриана Ангелова - ІІІ място - топка - 2005 Е;

- Мартина Илиева - ІІ място - бухалки - 2005 А;

- Виктория Георгиева - І място - многобой, топка, бухалки, лента, ІІІ място - въже - 2006 Е;

- Алина Коломиец - ІІІ място - топка, лента - 2006 Е;

- Пресияна Асенова - Х място - 2006 Е;

- Моника Богданова - ІІ място - многобой, лента, І място - топка - 2007 Е;

- София Павлова - V място - 2007 Е;

- Аделина Грозданова - І място - бухалки - 2007 Е;

- Александра Димитрова - ХІІІ - място - 2007 Е;

- Кристина Димчева - ІІІ място - лента - 2007 А;

- Виктория Йорданова - ІV място - лента - 2007 А; 

- Кристина Ничева - V място - лента - 2007 А;

- Жана Пенчева - І място - многобой, топка, бухалки, лента - 2008 Е;

- Алис Шакирова - ІІ място - многобой, І място - въже, ІІІ място - топка- 2008 Е;

- Анна Буркова - ІІ място - топка, ІІІ място - бухалки - 2008 Е;

- Виктория Манчева - V място - 2008 А.

16-18.02. МТ "Грация къп", Будапеща, Унгария:

- Биляна Писова - ІХ място - многобой, VІ място - бухалки, VІІ място - обръч, VІІІ място - топка - жени;

- Мила Янакиева - ІІ място - бухалки, ІІІ място - лента, V място - въже - девойки;

- Елена Георгиева - ІV място - топка - девойки;

- Елица Йорданова - І място - въже - 2004 А;

- Христина Първанова - ІІ място - 2005 А;

- Адриана Ангелова - ІV място - 2005 А;

- Пресияна Асенова - ХІІ място - 2006 А;

- София Павлова - VІІ място - многобой, І място - топка - 2007 А;

- Моника Богданова - ІІ място - въже - 2007 А;

- Александра Димитрова - V място - бухалки - 2007 А;

- Жана Пенчева - V място - многобой, І място - въже, ІІІ място - топка - 2008 А;

- Алис Шакирова - І място - лента, ІІІ място - бухалки - 2008 А.

12-13.01. МТ "Илиопулис къп", Атина, Гърция:

Йоанна Ангелова - І място - многобой, топка, ІІ място - бухалки, ІІІ място - обръч - жени; 

- Елена Георгиева - ІV място - ДСВ;

- Христина Първанова - VІ място - ДСВ;

- Адриана Ангелова - ІІІ място - въже - ДСВ; 

- Виктория Георгиева - ІІІ място - топка - ДСВ; 

- Мила Янакиева - VІ място - лента - ДСВ;

- Жана Пенчева - ІV място - многобой, ІІ място - топка - ДМВ; 

- Анна Буркова - І място - въже - ДМВ; 

- София Павлова - ІІІ място - бухалки - ДМВ.