Резултати

03-04. 02. 24г. МТ "Млади таланти", Виена, Австрия:

  • Никол Валентинова - I място - 2010 А
  • Деа-Виктория Калоферова - III място - 2013 Б

20-21. 01. 24г. МТ "Елеганс Къп", Кале, Франция:

  • Жана Пенчева - II място - многобой, обръч, I място - топка - жени
  • Алина Коломиец - IV място - многобой, III място - топка, бухалки, лента - жени
  • София Павлова - VII място - многобой, III място - обръч - жени
  • Габриела Стоилова - V място - девойки
  • Ивана Янкулова - III място - многобой, бухалки, лента - 2011
  • Мая Добрева - VI място - многобой - 2011

12-13.10.23г. ДП категория "Б", София:

  • IV място - отборно ДМВ до 10 - Адрияна Медарева, Деа-Виктория Калоферова
  • VIII място - отборно ДМВ - Калина Йонкова, Естел Яньова

15-17.09.23г. Балканиада, Будва, Черна гора:

  • Алина Коломиец - II място - жени
  • Жана Пенчева - III място многобой, обръч, лента, I място - топка - ДСВ
  • I място ансамбъл ДМВ Елит

09.09.23г. ДП ансамбли категория "Елит", София:

  • III място - многобой, I място - обръчи, II място - топки и ленти - ансамбъл жени Елит - Александра Александрова, Алис Шакирова, Виктория Манчева, Изабела Асенова, София Павлова
  • II място - многобой, I място - обръчи, бухалки - ансамбъл ДСВ Елит - Бояна Капитанска, Габриела Стоилова, Ивиан Радикова, Кая Христова, Ралица Иванова, Симона Лазарова
  • V място - многобой, обръчи, IV място - бухалки - ансамбъл ДМВ Елит - Ава Лулева, Виктория Атанасова, Ивона Пондева, Йоана Василева, Мая Добрева, Пея Конова

07.09.23г. ДП ансамбли категория "А", София:

  • I място - ансамбъл ДМВ А - Габриела Цветкова, Диана Димитрова, Естел Яньова, Калина Йонкова и Лора Гелева
  • III място - многобой, без уред, II място - обръчи - ансамбъл ДМВ до 10 А - Дария Манчева, Елена Антонова, Калояна Папазова, Карина Милкова, Кая Ганева

23-27.08.23г. Световно първенство, Валенсия, Испания:

  • Боряна Калейн - I място - отборно, II място - бухалки, лента, IV място - обръч, топка, VI място - многобой - жени. 

21-23.07.23г. СК Милано, Италия:

  • Боряна Калейн - IV място - многобой, II място - топка, лента, VII място - обръч - жени. 

14-16.07.23г. СЧК Клуж-Напока, Румъния:

  • Боряна Калейн - II място - многобой, I място - топка, бухалки, IV място - лента - жени. 

23-25.06.23г. Държавно първенство ансамбли категория "Б", Велико Търново: 

  • II място - ДСВ 4-6 - Бояна Пъхлева, Вероника Цонева, Елина Пеева, Ива Вълева, Ивона Тапанджова, Никол Николова
  • II място - ДМВ до 10 4-6 1 - Адрияна Медарева Гергана Гюпчанова, Деа-Виктория Калоферова, Елена Чембекчис, Елина Драгнева, Жанна Вълканова
  • II място - ДМВ до 10 2-3 1 - Ангелина Щерева, Николета Василева
  • VII място - ДМВ 4-6 - Дея Джонова, Карина Михайлова, Матея Сиракова, Рая Асенова, Рая Петрова
  • VIII място - ДМВ до 10 2- 2 - Вероника Мохова, Зара Пъхлева

18.06.23г. Държавна гимнастрада, Пловдив:

  • I място - трета възрастова група - голяма група с уред.

08-10.06.23г. ДП категория "А" ДМВ до 10 и ДМВ, София:

  • Дария Манчева - III място - многобой, без уред, топка, II място - въже - ДМВ до 10
  • Карина Милкова - VIII място - въже - ДМВ до 10
  • Мая Добрева - V място - бухалки - ДМВ

25-28.05.23г. ДП категория "А" ДСВ и ЖЕНИ, Стара Загора:

  • Габриела Стоилова - VI място - многобой, II място - лента, VII място - обръч - ДСВ
  • Пресияна Асенова - VIII място - многобой, III място - лента, IV място - топка, VII място - бухалки - жени

18-21.05.23г. Европейско първенство, Баку, Азербайджан:

  • Боряна Калейн - I място - многобой, отборно, II място -  бухалки, III място - обръч, VI място - топка - жени.

11-13.05.23г. Втори етап ДП категория "Елит" за приз "Мария Гигова", София:

  • Боряна Калейн - II място - многобой, топка, I място - обръч, III място - бухалки, IV място - лента - жени
  • Мила Янакиева - VII място - многобой, обръч - жени
  • Елена Георгиева - VIII място - многобой, топка, V място - лента - жени
  • Алина Коломиец - VII място - бухалки - жени
  • Жана Пенчева - VIII място - многобой, IV място - топка, бухалки - ДСВ
  • Ивана Янкулова - VIII място - бухалки - ДМВ

06-07.05.23г. МТ ФИГ "Ритъм къп", Белград, Сърбия:

  • Жана Пенчева - III място - многобой, лента, II място - обръч, I място - бухалки - девойки;
  • Алина Коломиец - VI място - многобой, I място - бухалки - жени

26-29.04.23г. ДОП, София:

  • III място - жени 1 - Боряна Калейн, Елена Георгиева, Алина Коломиец, София Павлова
  • III място - ДМВ до 10 - Дария Манчева, Кая Ганева, Карина Милкова
  • IV място - ДСВ 1 - Жана Пенчева, Виктория Манчева, Ралица Иванова
  • VI място - жени 2 - Мила Янакиева, Биляна Везирска, Вая Драганова

07-09.04.23г. МТ ФИГ МТМ Народен дом, Любляна, Словения

  • Жана Пенчева - III място - многобой, обръч, II място - топка - девойки
  • Ивайла Велковска - VI място - бухалки, VIII място - лента - девойки
  • Алина Коломиец - VI място - жени
  • Мила Янакиева - VIII място - бухалки - жени

17-19.03.23г.Световна купа Атина, Гърция:

  • Боряна Калейн - III място - многобой, IV място - обръч, VI място - топка, VII място - лента.

25-26.02.23г. Гранд при Тарту, Естония:

  • Боряна Калейн - IV място - многобой, I място - лента, III място - бухалки - жени.