История

Клуб “Левски-Триадица” официално се отделя от “Левски” в края на 1999 г. С юридическата му регистрация на практика се узаконява и дотогава съществуващото положение – състезателките и треньорите на зала “Триадица в 47 СУ” винаги са били самостоятелно звено в “Левски”.

Президент и старши треньор  “Левски-Триадица” е Валентина Ганева. Г-жа Ганева е заслужил майстор на спорта и е първата състезателка на Нешка Робева. Като състезателка е завоювала IV място на Световното първенство в Базел през 1977 г., трикратна балканска шампионка.

Към току що създадения клуб, се включват и нови членове – Дорча Калчева – член на УС на БФХГ и заместник председател на клуба, Светла Славова – двукратна световна шампионка – ансамбъл, Ангелина Йовчева – сребърна медалистка от Европейско първенство – ансамбъл, Йорданка Заркова, Борислава Германова, Мария Кънчева  - треньори, Володя Лебедев – хореограф. Принос към развитието на клуба имат и по-късно присъединилите се треньори – Марияна Памукова и Мирослава Батаклиева.

По-големите успехи на клуба са:

  • 2000-2009 г.
    • Световни първенства - Илияна Цанева (2002) - IІ място – ансамбъл, финал; 
    • Европейски първенства - Магика Димитрова (2007) - II място – ансамбъл девойки;
    • Балкански игри - Анжела Иванова (2006) - І място - отборно девойки;
    • шампионки на България - Илияна Цанева (2001 жени); Магика Димитрова (2002 деца, 2004 ДМВ "Елит"); Тодорка Иванова (2002 жени "Б"); Десислава Иванова (2004 ДМВ "А"); Анжела Иванова (2005 ДСВ "А"); Сара Стайкова (2007 ДСВ "А");
    • 9 златни, 9 сребърни, 8 бронзови медала индивидуално от Държавни първенства;
    • 1 златен, 7 сребърни, 6 бронзови медала отборно от Държавни първенства;
    • 4 златни, 6 сребърни, 9 бронзови медала ансамбъл от Държавни първенства;
    • 47 златни, 34 сребърни, 33 бронзови медала от международни и държавни турнири;
    • национални състезателки - индивидуално жени - Стела Ангелова (2002), Магика Димитрова (2008); ансамбъл жени - Илияна Цанева (2002), Катрин Велкова (2008-2012); индивидуално девойки - Биляна Миланова (2002), Анжела Иванова (2006), Магика Димитрова (2006), Сара Стайкова (2008); ансамбъл девойки - Десислава Иванова (2004), Ина Милчева (2004), Магика Димитрова (2007), Джулия Георгиева (2007); членове на националното младежко звено - Дарина Иванова (2007-2009), Лаура Траатс (2008-2011), Ванина Изворска (2009), Яна Кортезова (2009-2012), Александрина Цекова (2009).

За спортист на клуба на десетилетието бе избрана Илияна Цанева, с подгласник Магика Димитрова.

През 2001 и 2005 година клубът представи спектакъла “Сътворението на света”.

През 2005 година Валентина Ганева бе старши треньор на ансамбъл девойки.

През годините част от ръководството на клуба бяха Ася Иванова (треньор), Силвия Вълева (треньор), Цветанка Петкова (хореограф), Мария Гатева (съдия), Борислава Илиева (треньор), Надежда Илкова (треньор), Александра Босакова (треньор).

Треньорки от клуба работиха в Китай, Япония, Корея, Бразилия, Норвегия, Египет, Турция, Белгия, Швейцария, Англия, Франция.

  • 2010-2015 г.
    • Олимпийски игри - Катрин Велкова (2012) – VI  място – ансамбъл;  
    • Младежки олимпийски игри - Емилия Радичева (2014) – ІІ място ансамбъл;
    • Световни първенства - Катрин Велкова (2010) - V място – ансамбъл многобой, ІІІ място – ансамбъл, финал; (2011) ІІІ място – ансамбъл многобой, І място – финал; Сара Стайкова (2015) - VII място отборно;
    • Европейски първенства - Катрин Велкова (2010) - VI място – ансамбъл; (2012) ІV място – ансамбъл многобой, ІІ място – финал; Емилия Радичева и Лаура Траатс (2013) – ІІІ място ансамбъл девойки; Боряна Калейн (2014) – ІV място отборно девойки, ІІІ място - финал; Мадлен Радуканова (2015) – ІІІ място ансамбъл, финал; 
    • шампионки на България - Боряна Калейн (2010 деца, 2011 ДМВ "Елит", 2012 ДМВ "Елит", 2013 ДСВ "Елит", 2015 ДСВ "Елит"); Яна Попова (2012 ДСВ "А"); Биляна Писова (2012 деца, 2014 ДМВ "Елит"); Мадлен Радуканова (2015 ДСВ "А")
    • 11 златни, 7 сребърни, 8 бронзови медала индивидуално от Държавни първенства;
    • 5 златни, 8 сребърни, 3 бронзови медала отборно от Държавни първенства;
    • 9 златни, 9 сребърни, 4 бронзови медала ансамбъл от Държавни първенства;
    • 92 златни, 90 сребърни, 69 бронзови медала от международни и държавни турнири;
    • национални състезателки - индивидуално жени - Сара Стайкова (2011-2016); ансамбъл жени - Катрин Велкова (2008-2012), Лаура Траатс (2015-до сега), Емилия Радичева (2015), Елизабет Душкова (2015); индивидуално девойки - Боряна Калейн (2012-2015), Стейси Банчева (2013 - СК „Берое”), Мадлен Радуканова (2014), Биляна Писова (2015-2016); ансамбъл девойки - Лаура Траатс (2012-2014), Емилия Радичева (2012-2014), Елизабет Душкова (2013-2014), Мадлен Радуканова (2014-2015); членове на националното младежко звено - Лаура Траатс (2008-2011), Яна Кортезова (2009-2012), Емилия Радичева (2010-2011), Боряна Калейн (2010-2011), Мадлен Радуканова (2010-2012), Биляна Писова (2011-2014), Мина Тоткова (2013), Йоанна Ангелова (2014), Никол Кирилова (2014-2015), Мария Спасова (2015).

През 2011 година клубът организира турнир за Купа “Левски-Триадица” в уникален формат - отбори, включващи състезателки от всички възрастови групи, се състезаваха в квалификационни двубои до достигане на финална фаза. Победител бе І отбор на "Левски-Триадица", следвани от "Тракия" и "Левски" - І отбор.

През годините част от ръководството на клуба бяха Ина Милчев (треньор), Джулия Георгиева (треньор), Албена Арнаудова (хореограф-педагог), Петър Колдамов (хореограф-педагог), Ромина Божилова (треньор), Денислава Лилова (треньор), Теодора Александрова (треньор), Евелина Ананиева (треньор).

Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия, САЩ, Белгия, Хърватия.

  • 2016 г. 
    • Лаура Траатс – І място на Държавно първенство категория „А” – жени; ІІ място на Държавен турнир в София;
    • Мартина Илиева – ІІ място на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ; І място на Държавен турнир в София;
    • Боряна Калейн – ІІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова” – жени; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; І място на Международен турнир в София, България; І място на Държавен турнир в Пазарджик; ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия;
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 1 отбор;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 2 отбор;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – жени;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „Б” – жени;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10г.;
    • Мадлен Радуканова – ІІІ място на Международен турнир в Лисабон, Португалия – жени; І място отборно на френското държавно първенство за клуб „Орлеан”; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия;
    • Гергана Герасимова – І място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 15 годишни „Б”;
    • Биляна Писова – І място на Международен турнир в Солун, Гърция – 15 годишни; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия - ДСВ;
    • Мария Спасова – І място на Международен турнир в Солун, Гърция – 13 годишни;
    • Ивет Минковска – І място на Държавен турнир в Кюстендил – ДСВ „А”;
    • Яна Попова – ІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „А”;
    • Яна Кортезова – ІІ място на Държавен турнир в София – жени „Б”;
    • Велина Венциславова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 13 годишни;
    • Моника Аклашева – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 12 годишни;
    • Йоана Антонова – ІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ „А”;
    • Христина Първанова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 11 годишни;
    • Никол Чапова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 11 годишни „Б”;
    • Виктория Георгиева – ІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ до 10г. „А”; ІІІ място на Държавен турнир в София;
    • Емона Ценова – ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия – 10 годишни; ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Габриела Атанасова – ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „Б”;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир в Пловдив; І място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДСВ - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир в Пловдив; ІІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ 1 отбор - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир във Варна; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ до 10г. 1 отбор - І място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир в Сливница;
    • ансамбъл до 8г. - І място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ 2 отбор - ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ до 10г. 2 отбор - ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ „Б” - ІІІ място на Държавен турнир в София.

Сара Стайкова, Боряна Калейн, Мадлен Радуканова – национални състезателки жени, индивидуално; Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - национални състезателки жени, ансамбъл; Биляна Писова, Вая Драганова – национални състезателки девойки, индивидуално; Биляна Писова, Биляна Везирска, Вая Драганова,  Мария Спасова, Тихомира Бонева - национални състезателки девойки, ансамбъл.

Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия.

  • 2017 г. 
    • Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - ІІ място многобой на Световно първенство - ансамбъл, ІІІ място - финал; І място на Световна купа в София, България; І място на Световна купа в Баку, Азербайджан;  ІІ място на Световна купа в Ташкент, Узбекистан;  І място на Световна купа в Пезаро, Италия; ІІ място на Гранд при Москва;
    • Биляна Везирска, Биляна Писова, Мария Спасова - ІІІ място отборно на Европейско първенство - ансамбъл девойки; І място финал на Международен турнир към СК София; І място на Международен турнир в Букурещ, Румъния; ІІ място финал на Международен турнир към ГП Киев; ІІІ място на Международен турнир към ГП Москва;
    • Боряна Калейн - ІХ място на Световни игри - обръч, топка, лента, Х място - бухалки - жени; ІХ място на Световна купа в Баку, Азербайджан; ІV място на Световна купа в Ташкент, Узбекистан, ІІІ място - бухалки; ІV място на Световна челъндж купа  Портимао, ІІІ място - бухалки, V място - топка, VІІІ място - обръч; І място на Международен турнир към СК София; ІІ място на Международен турнир към ГП Москва; ІІІ място на Държавно първенство категория „Елит”; ІІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”;
    • Биляна Писова - ІІ място на Държавно първенство категория „А” – ДСВ;
    • Мила Янакиева - ІІІ място на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ; ІІІ място на Държавно първенство Купа „Златен обръч”; І място на Държавен турнир във Велико Търново; ІІ място на Държавен турнир в Камчия; ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2005;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ 1; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 1 до 10 г.; 
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ; 
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 2 до 10 г.; 
    • Яна Кортезова - І място на Държавен турнир в София - жени Б;
    • Гергана Герасимова - І място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - жени; І място на Държавен турнир в София - 2001 "Елит";
    • Вая Драганова - І място на Държавен турнир в Кюстендил - 2003; ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - ДСВ;
    • Йоанна Ангелова - I място на Международиен турнир в София - 2003; II място на Държавен турнир в София - 2003;
    • Моника Гигова - І място на Държавен турнир в Стара Загора - ДСВ "А"; III място на Държавен турнир в София - 2002; IIІ място на Държавен турнир в София - 2002;
    • Лидия Василева - ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия - жени; ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Ивет Минковска - II място на Държавен турнир в София - 2002; II място на Държавен турнир в София - 2002; ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария; II място на Държавен турнир в София; ІII място на Държавен турнир във Варна - ДСВ; 
    • Елица Йорданова - ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2004 "А"; III място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир във Варна
    • Йоана Антонова - ІІ място на Държавен турнир в Камчия - ДМВ;
    • София Павлова - ІІ място на Държавен турнир във Варна - ДМВ;
    • Никол Тодорова - ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - 2008;
    • Алис Шакирова - ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия - 2008 Б; ІІ място на Държавен турнир в София - 2008 А;
    • Зара Илиева - ІІ място на Държавен турнир в София - 2010 А;
    • Тихомира Бонева - ІІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция - ДСВ;
    • Биляна Везирска - ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил - 2003;
    • Мария Спасова - ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2003;
    • Емона Ценова - ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2006 Б;
    • Мирослава Илиева - III място на Държавен турнир в София - ДМВ Б;
    • Ралица Иванова - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2009 А;
    • Бояна Капитанска - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2009 Б лека;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Панагюрище; І място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир във Варна; ІІ място на Държавен турнир в София; 
    • ансамбъл ДСВ - І място на Държавен турнир в Пловдив; ІІ място на Държавен турнир в Панагюрище; ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ 1 отбор - І място на Държавен турнир в Панагюрище; І място на Държавен турнир в Благоевград; ІІІ място на Държавен турнир в София; 
    • ансамбъл ДМВ 2 отбор - ІІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ 1 до 10г. - I място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДСВ "Б" - ІІІ място на Държавен турнир в София.

Боряна Калейн – национална състезателка жени, индивидуално; Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - национални състезателки жени, ансамбъл; Вая Драганова – национални състезателки девойки, индивидуално; Биляна Писова, Биляна Везирска, Мария Спасова - национални състезателки девойки, ансамбъл; Мила Янакиева, Адриана Ангелова, Виктория Георгиева, Пресияна Асенова – членове на националното младежко звено.

Носителка на приз "Спортист за пример" в памет на Дора Калчева - Лаура Траатс.

Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия.

  • 2018 г. :
    • Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - ІІI място многобой на Световно първенство - ансамбъл, І място - финал; ІІІ място отборно на Европейско първенство, ІІІ място многобой , І място - финал; І място на Световна купа София, България; І място на Световна купа Баку, Азербайджан;  І място на Световна челъндж купа Гуадалахара, Испания; ІІI място на Световна челъндж купа Казан, Русия; ІІ място на Гранд при Москва;
    • Боряна Калейн - ІІ място отборно на Световно първенство, ІV място - обръч, VІ място - лента; ІІ място на Световна купа Баку, Азербайджан - бухалки; ІІІ място на Световна купа Ташкент, Узбекистан - обръч; ІІІ място на Световна купа София, България - обръч; ІІІ място на Световна челъндж купа Казан, Русия - обръч; ІІІ място на Гранд при Тие - многобой, топка; I място на Гранд при Москва - топка, II място - обръч, III място - лента; І място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”; ІІ място на Държавно първенство категория „Елит” – жени; носител на Световната купа с обръч;
    • Биляна Везирска - І място на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; І място на Международен турнир в Морбеньо, Италия - 2003; III място на Международен турнир в Будапеща, Унгария; ІІІ място на Държавен турнир в София; І място на Държавен турнир в Кюстендил;
    • Яна Попова - ІІ място на Държавно първенство категория „Б” – жени; І място на Държавен турнир в София;
    • Вая Драганова - ІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова” - ДСВ; ІІ място на Държавен турнир в БлагоевградІ място на Международен турнир в Атина, Гърция; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия - жени; І място на Международен турнир в Малта;
    • Виктория Георгиева - ІІІ място на Държавно първенство категория "Елит" - ДМВ; І място на Международен турнир в Белград, Сърбия; ІІ място на Държавен турнир в БлагоевградІ място на Държавен турнир в Кюстендил - 2006; ІІІ място на Държавен турнир в София; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Б” – жени; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ;
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; 
    • І място отборно на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Б” – ДСВ; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б” – ДСВ 2-3;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10; 
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – жени; 
    • Биляна Писова - І място на Държавен турнир в София - жени; І място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир в Благоевград; II място на Държавен турнир в София;  II място на Международен турнир в Любляна, Словения;
    • Ивет Минковска - I място на Държавен турнир в София - жени; ІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция;
    • Мила Янакиева - І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия - ДСВ; ІІІ място на Международен турнир в Малта; I място на Държавен турнир в София - 2005; І място на Държавен турнир в Кюстендил;
    • Елена Георгиева -  І място на Държавен турнир в Кюстендил - 2004; ІІ място на Държавен турнир в София; III място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир във Варна - ДСВ; III място - многобой на Държавен турнир в Стара Загора;
    • Мия Симова - І място на Държавен турнир в София - 2004 Б;
    • Моника Аклашева - І място на Международен турнир в Пула, Хърватия - ДСВ Б;
    • София Павлова - І място на Международен турнир в Атина, Гърция  - ДМВ; І място на Държавен турнир в София - 2007;
    • Кристина Димчева - І място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ Б; ІІ място на Международен турнир в Пула, Хърватия; ІІ място на Международен турнир в Любляна, Словения - 2007 Б;
    • Кристина Ничева - І място на Международен турнир в Пула, Хърватия - ДМВ Б;
    • Алис Шакирова - І място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ А; ІІ място място на Държавен турнир в София - ДМВ до 10 г. А; ІІІ място на Международен турнир в Морбеньо, Италия -  2008; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; 
    • Жана Пенчева - І място на Международен турнир в Атина, Гърция - ДМВ до 10 г.; III място на Държавен турнир в София - 2008; ІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир в София 2008 А; ІІІ място на Международен турнир в Малта - 2007 А; 
    • Ралица Иванова - I място на Държавен турнир в София - 2009; ІІ място на Държавен турнир в София; II място на Международен турнир в Любляна, Словения; ІІІ място на Държавен турнир в София; III място на Държавен турнир в Стара Загора - ДМВ до 10 Б; ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ до 10 А;
    • Симона Лазарова - I място на Държавен турнир в София - 2010 Б; ІІ място на Държавен турнир в София; III място на Държавен турнир в Стара Загора;
    • Никол Иванова - I място на Държавен турнир в София - 2010 В;
    • Габриела Атанасова - ІІ място на Държавен турнир в София - жени Б;
    • Йоанна Ангелова - ІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция- ДСВ; ІІІ място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир в София - 2003; III място на Държавен турнир в София; 
    • Елица Йорданова - II място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2004 А;
    • Анелия Ковачева - ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - ДСВ Б;
    • Катерини Влахова - ІІ място на Международен турнир в Пула, Хърватия - ДСВ Б;
    • Мартина Илиева -  ІІ място на Държавен турнир в София - 2005 Б;
    • Алина Коломиец  - ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия - ДМВ;
    • Виктория Димитрова - ІІ място на Държавен турнир в София 2006 Б;
    • Анна Буркова - ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ А; ІІ място на Държавен турнир в София - 2008; ІІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Международен турнир в Малта; 
    • Ивайла Кафеджиева - ІІ място на Международен турнир в Малта - 2007 Б; ІІІ място на Държавен турнир в София - 2008 Б; 
    • Каролин Панова - ІІ място на Международен турнир в Малта - 2008 Б;
    • Никол Валентинова - II място на Държавен турнир в София - 2010 А; II място на Държавен турнир в Стара Загора;
    • Виктория Атанасова - II място на Държавен турнир в София - 2011 А;
    • Лидия Василева - ІІІ място на Държавен турнир в Благоевград -  жени; ІІІ място на Държавен турнир във Варна; ІІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция;
    • Гергана Герасимова - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2001;
    • Адриана Ангелова - ІІІ място на Международен турнир в Морбеньо, Италия - 2005;
    • Христина Първанова - III място на Международен турнир в Любляна, Словения - 2005;
    • Ива Виткинова - III място на Държавен турнир в Стара Загора - ДСВ Б;
    • Моника Богданова - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2007;
    • Александра Димитрова - ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил - 2007;
    • Вероника Цонева - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2008 В;
    • Рая Рангелова - III място на Държавен турнир в София - ДМВ до 10 Б; 
    • Ивайла Велковска - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2009 Б; ІІІ място на Държавен турнир в София - 2010 А;
    • Яна Ангелова - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2010 В;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Пловдив; ІІ място на Държавен турнир в София; ІІI място на Държавен турнир в Благоевград; 
    • ансамбъл ДСВ1 - І място на Държавен турнир в София; IІ място на Държавен турнир в Благоевград;
    • ансамбъл ДСВ2 - I място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ - І място на Държавен турнир в София; I място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив; ІІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДСВ 2-3 Б - І място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ Б1 - І място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ до 10 А1 - І място на Държавен турнир в София; І място на Държавен турнир в София; І място на Държавен турнир в Стара Загора;
    • ансамбъл ДМВ до 10 А2 - І място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина; ІІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир в София; 
    • ансамбъл ДМВ Б1 - І място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина;
    • ансамбъл ДМВ2 - ІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ 2-3 Б2 - ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДСВ Б - ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл некартотекирани - II място на Държавен турнир в Стара Загора.
    • ансамбъл ДМВ 2-3 Б1 - ІІІ място на Държавен турнир в София;

Боряна Калейн, Биляна Писова – национални състезателки жени, индивидуално; Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - национални състезателки жени, ансамбъл; Вая Драганова, Елена Георгиева – национални състезателки девойки, индивидуално; Мила Янакиева, Адриана Ангелова, Виктория Георгиева, Пресияна Асенова – членове на националното младежко звено.

Носителка на приз "Спортист за пример" в памет на Дора Калчева - Боряна Калейн.

Треньорки от клуба работиха в Япония.