История

Клуб “Левски-Триадица” официално се отделя от “Левски” в края на 1999 г. С юридическата му регистрация на практика се узаконява и дотогава съществуващото положение – състезателките и треньорите на зала “Триадица в 47СОУ” винаги са били самостоятелно звено в “Левски”.

Президент и старши треньор  “Левски-Триадица” е Валентина Ганева. Г-жа Ганева е заслужил майстор на спорта и е първата състезателка на Нешка Робева. Като състезателка е завоювала IV място на Световното първенство в Базел през 1977 г., трикратна балканска шампионка.

Към току що създадения клуб, се включват и нови членове – Дорча Калчева – член на УС на БФХГ и заместник председател на клуба, Светла Славова – двукратна световна шампионка – ансамбъл, Ангелина Йовчева – сребърна медалистка от Европейско първенство – ансамбъл, Йорданка Заркова, Борислава Германова, Мария Кънчева  - треньори, Володя Лебедев – хореограф. Принос към развитието на клуба имат и по-късно присъединилите се треньори – Марияна Памукова и Мирослава Батаклиева.

По-големите успехи на клуба са:

  • 2000 г.
    • II място отборно на Държавно първенство – жени;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • III място отборно на “Купа България”;
    • III място ансамбъл на Държавно първенство, като отбор на “Левски-Триадица”– девойки;
    • I място ансамбъл на Държавно първенство като отбор на “Левски”– девойки.
  • 2001 г.
    • Илияна Цанева - I място на Държавно първенство „А” категория - жени, І място на Държавен турнир "Жулиета Шишманова";
    • Мария Кънчева - ІІI място на Държавно първенство „А” категория – жени;
    • Биляна Миланова - IІІ място на Държавен турнир "Жулиета Шишманова" – ДМВ;
    • Александра Босакова - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – ДМВ;
    • Джулия Георгиева - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – деца;
    • I място отборно на Държавно първенство „А” категория – жени;
    • II място отборно на Държавно първенство „А” категория – ДСВ;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство „А” категория – деца;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство „Б” категория –деца;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство „А” категория – ДСВ.

През същата година клубът представи спектакъла “Сътворението на света”.

  • 2002 г.
    • Илияна Цанева - IІ място на Световно първенство – ансамбъл, финал, IV място на Световно първенство – ансамбъл;
    • Магика Димитрова - I място на Държавно първенство – деца;
    • Тодорка Иванова - І място на Държавно първенство „Б” категория – жени;
    • Цветелина Деянова - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – кадетки;
    • I място ансамъл на Държавно първенство „А” категория – деца;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство „Б” категория – ДМВ;
    • IІІ място отборно на Държавно първенство „А” категория – жени;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • 3 златни и 1 сребърен медала от международен турнир в Унгария.
  • 2003 г.
    • Магика Димитрова - IІ място на Държавно първенство, ІI място на Държавен турнир "Златен обръч" – ДМВ;
    • Ина Милчева - ІI място на Държавен турнир "Жулиета Шишманова" – ДМВ;
    • Силвия Вълева - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – жени;
    • Цветелина Палатовска - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – ДМВ;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство – ДМВ;
    • 2 златни и 1 бронзов медал от международни турнири в Белгия и Полша.

Биляна Миланова, Стела Ангелова – национални състезателки - индивидуално.
През същата година Валентина Ганева се включи в подготовката на националния отбор на Китай – ансамбъл, след което те спечелиха квота за Олимпийските игри в Атина 2004.

  • 2004 г.
    • Магика Димитрова - І място на Държавно първенство категория „Елит” - ДМВ, І място на Държавен турнир "Жулиета Шишманова", ІІ място на Държавен турнир "Златен обръч";
    • Анжела Иванова - ІIІ място на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ, I място на Международен турнир в Австрия;
    • Десислава Иванова - І място на Държавно първенство „А” категория – ДМВ;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство „А” категория – ДМВ;
    • II място отборно на Държавно първенство – ДМВ;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство „А” категория – ДСВ;
    • 4 златни и 1 сребърен медал от международни турнири в Австрия, България и Словения.

Десислава Иванова, Ина Милчева - национални състезателки – ансамбъл девойки.
Към ръководството се присъедини Мариана Пищалова - съдия.

  • 2005 г.
    • Анжела Иванова - І място на Държавно първенство „А” категория - ДСВ;
    • Биляна Миланова - ІІ място на Държавно първенство „А” категория – жени;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство „А” категория – ДСВ; - 1 златен медал от международен турнир в Черна гора.

През същата година Валентина Ганева бе старши треньор на ансамбъл девойки.
Клубът представи спектакъла “Сътворението на света” на остров Мартиника.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Корея, Бразилия, Норвегия, Египет.
Към треньорския колектив се присъединиха Ася Иванова и Марияна Памукова - треньори.

  • 2006 г.
    • Анжела Иванова - І място отборно на Балкански игри - девойки;
    • Сабрина Андонова - ІІ място на Държавно първенство „Б” категория – ДСВ;
    • 5 златни, 6 сребърни и 5 бронзови медала от международни турнири в Черна гора, Босна и Херцеговина, Норвегия, Сърбия, Австрия и България.

Анжела Иванова, Магика Димитрова - национални състезателки – индивидуално девойки.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Турция, Норвегия, Белгия, Швейцария.
Към ръководството се присъединиха Силвия Вълева - треньор, Цветанка Петкова - хореограф и Мария Гатева - съдия.

  • 2007 г.
    • Магика Димитрова - II място на Европейско първенство – ансамбъл девойки;
    • Сара Стайкова – I място на Държавно първенство „А” категория - ДСВ;
    • I място ансамбъл на Държавно първенство „Б” категория – ДМВ;
    • IІ място отборно на Държавно първенство „А” категория – ДСВ;
    • IІІ място отборно на Държавно първенство „А” категория – жени;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • 8 златни, 6 сребърни и 4 бронзови медала от международни и държавни турнири в Унгария, Босна и Херцеговина, Хърватия, Сърбия, Белгия, Черна гора и България.

Магика Димитрова, Джулия Георгиева - национална състезателка – ансамбъл девойки, Дарина Иванова – член на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия, Белгия, Швейцария, Англия.
Към ръководството се присъединиха Мирослава Батаклиева и Борислава Илиева - треньори.

  • 2008 г.
    • Денислава Лилова - ІІІ място на Държавно първенство "Б" категория - жени; 
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство "Елит" - ДСВ;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория - жени;
    • 13 златни, 8 сребърни и 15 бронзови медала от международни и държавни турнири в Черна гора, Босна и Херцеговина, Португалия, Испания, Полша, Чехия, Австрия и България.

Сара Стайкова - национална състезателка девойки, Магика Димитрова - национална състезателка жени, Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; Дарина Иванова, Лаура Траатс – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия, Англия.
Към ръководството се присъедини Надежда Илкова - треньор.

  • 2009 г.
    • Дарина Иванова - ІІІ място на Държавно първенство категория "Елит"; ІІІ място на Държавен турнир "Златен обръч" - ДМВ; 
    • Десислава Иванова - ІІІ място на Държавно първенство "А" категория - жени;
    • Денислава Лилова - ІІІ място на Държавно първенство "Б" категория – жени;
    • I място ансамбъл на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ;
    • II място отборно на Държавно първенство категория "Елит" – ДМВ;
    • II място отборно на Държавно първенство "А" категория – жени;
    • II място ансамбъл на Държавно първенство "А" категория – деца;
    • II място отборно на Държавно първенство "Б" категория – жени;
    • IIІ място отборно на Държавно първенство категория "Елит" – жени; 
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • IIІ място ансамбъл на Държавно първенство "Б" категория – деца;
    • 12 златни, 12 сребърни и 8 бронзови медала от международни и държавни турнири в Черна гора, Унгария, Хърватия, Босна и Херцеговина, Чехия, Турция, Германия и България.

Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; - Дарина Иванова, Лаура Траатс, Ванина Изворска, Яна Кортезова, Александрина Цекова – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия, Франция.
Към ръководството се присъедини Александра Босакова - треньор.
За спортист на клуба на десетилетието бе наградена Илияна Цанева, с подгласник Магика Димитрова.

  • 2010 г.
    • Катрин Велкова - ІІІ място на Световно първенство – ансамбъл, финал, V място – многобой; VI място на Европейско първенство – ансамбъл;
    • Боряна Калейн – І място на Държавно първенство деца;
    • Мадлен Радуканова – ІІІ място на Държавно първенство деца;
    • Анна Нацариду – ІІІ място на Държавно първенство "Б" категория – ДМВ;
    • І място отборно на Държавно първенство деца;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство – ДСВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория – жени;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория – ДМВ;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория "Елит" – жени;
    • 15 златни, 15 сребърни и 9 бронзови медала от международни и държавни турнири в Босна и Херцеговина, Чехия, Полша, Гърция, Украйна, Черна гора, Хърватия и България.

Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; Лаура Траатс, Емилия Радичева, Яна Кортезова, Боряна Калейн, Мадлен Радуканова – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония и Норвегия.
Към ръководството се присъедини Ина Милчева - треньор.

  • 2011 г.
    • Катрин Велкова – ІІІ място на Световно първенство – ансамбъл многобой, І място – ансамбъл 3 ленти и 2 обръча.
    • Боряна Калейн – І място на Държавно първенство категория „Елит” –   ДМВ; І място - Държавно първенство купа „Златен обръч”; ІІ място на Държавно първенство финали „Елит”;
    • Яна Попова – ІІІ място на Държавно първенство категория „А” – ДМВ; 
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Елит” –  ДМВ; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б”– ДМВ;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „А”– жени;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– жени;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– ДСВ;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– ДМВ;
    • І място отборно - Купа „Левски-Триадица”;
    • 17 златни, 13 сребърни и 13 бронзови медала от международни и държавни турнири в Босна и Херцеговина, Гърция, Украйна,  Сърбия, Унгария, Израел, България.

Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; Лаура Траатс, Емилия Радичева, Яна Кортезова, Боряна Калейн, Мадлен Радуканова, Биляна Писова – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония и Норвегия.
Към ръководството се присъединиха Джулия Георгиева – треньор и Албена Арнаудова - хореограф.

  • 2012 г.
    • Катрин Велкова – VI  място на Олимпийски игри – ансамбъл; ІV място на Европейско първенство – ансамбъл многобой, ІІ място – финал; 
    • Боряна Калейн – І място на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ; І място - Държавно първенство купа „Златен обръч”; І място на Международен турнир в Гърция; І място на Международен турнир в Словения; І място на Държавен турнир в Стара Загора; I място на Международен турнир в България, Пловдив; 
    • Яна Попова – І място на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; 
    • Биляна Писова – I място на Държавно първенство категория „А” – деца; І място на Държавен турнир в Стара Загора; 
    • Мадлен Радуканова – ІІ място на Държавно първенство категория „Елит” –   ДМВ; III място на Държавен турнир в Бургас; 
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Елит” –  ДМВ; 
    • І място отборно на Държавно първенство деца;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– ДМВ;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б”– ДМВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „А”– ДСВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– деца;
    • Сара Стайкова – I място на Международен турнир в България, Велико Търново – жени; II място на Международен турнир в България, София; II място на Държавен турнир в Бургас;
    • Дария Узун – I място на Държавен турнир в Стара Загора – ДСВ; III място на Държавен турнир в Велико Търново;
    • Яна Кортезова – I място на Международен турнир в Словения – ДСВ;
    • Йоанна Ангелова – I място на Държавен турнир в Бургас – деца;
    • Ивет Минковска – I място на Държавен турнир в София – деца; III място на Държавен турнир в Кюстендил;
    • Ралица Кандова – II място на Държавен турнир в Бургас – жени; III място на Държавен турнир в Кюстендил;
    • Вероника Йорданова – II място на Международен турнир в Гърция – ДСВ;
    • Елизабет Душкова – II място на Държавен турнир в Стара Загора – ДСВ;
    • Лилия Радуканова – II място на Държавен турнир в Бургас – ДСВ;
    • Анна Нацариду – II място на Държавен турнир в Бургас – ДСВ;
    • Мина Тоткова -  II място на Държавен турнир в Кюстендил – ДМВ; II място на Държавен турнир в Стара Загора;
    • Никол Кирилова – III място на Държавен турнир в Велико Търново – деца;
    • Кая Смилова – III място на Държавен турнир в Стара Загора – 8 годишни;
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Стара Загора – деца;
    • ІІ място ансамбъл на Държавен турнир в Пазарджик – деца.

Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; Боряна Калейн – национална състезателка девойки, индивидуално; Лаура Траатс, Емилия Радичева - национални състезателки девойки, ансамбъл; Яна Кортезова, Мадлен Радуканова, Биляна Писова – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония и Норвегия.
Към ръководството се присъединиха Петър Колдамов – хореограф-педагог, Савелия Стойкова и Ромина Божилова – треньори.

  • 2013 г.
    • Емилия Радичева, Лаура Траатс – ІІІ място ансамбъл на Европейско първенство – девойки;
    • Сара Стайкова – II място на Държавно първенство „Купа Жулиета Шишманова” – жени; IIІ място на Държавно първенство категория „Елит”; ІІ място на Международен турнир в Прага, Чехия;
    • Никол Кирилова – II място на Държавно първенство „А” категория – деца; II място на Държавен турнир в Русе; I място на Международен турнир в Осиек, Хърватия; 
    • Моника Панайотова – ІІІ място на Държавно първенство „Б” категория – жени; ІІІ място на Държавен турнир в София;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство – ДСВ;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство – ДМВ; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „А” – ДМВ; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „А” – деца; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Б” – жени;   
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б” – деца;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „А” – ДСВ;
    • Вероника Йорданова – I място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 16 годишни „А”;   
    • Дария Узун – І място на Международен турнир в Белград, Сърбия - ДСВ; ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 15 годишни;
    • Яна Попова – I място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 14 годишни „А”;
    • Александрина Цекова – I място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 14 годишни „Б”;        
    • Боряна Калейн – І място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 13 годишни; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия – ДСВ; 
    • Ева Стаматова – I място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 13 годишни „Б”; 
    • Габриела Гюрова – І място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 11 годишни „Б”;          
    • Йоанна Ангелова – І място на Държавен турнир в Кюстендил – деца; І място на Международен турнир в Плоещ, Румъния;
    • Ралица Кандова – II място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 17 годишни „А”; 
    • Ивета Иванова – ІІ място на Държавен турнир в София – жени;
    • Мадлен Радуканова - ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия – ДСВ; ІІІ място на Международен турнир в Прага, Чехия; ІІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия; 
    • Габриела Атанасова – ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – ДСВ „Б”;
    • Ивет Минковска – ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия – ДМВ; ІІ място на Държавен турнир в София – 11 годишни;
    • Биляна Писова – ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 11 годишни; ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Тихомира Бонева – II място на Международен турнир в Осиек, Хърватия - 11 годишни;
    • Мила Янакиева – ІІ място на Държавен турнир в Русе - 8 годишни; ІІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия;  
    • Елизабет Душкова – ІII място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 14 годишни „А”;      
    • Стейси Банчева (СК “Берое”) - ІІІ място на Държавен турнир в Русе - ДСВ;
    • Гергана Герасимова – ІІІ място на Държавен турнир в София – 12 годишни;
    • ІІ място ансамбъл на Държавен турнир – деца „Б”.

Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Боряна Калейн, Стейси Банчева (СК „Берое”) – национални състезателки девойки, индивидуално; Лаура Траатс, Емилия Радичева, Елизабет Душкова - национални състезателки девойки, ансамбъл; Биляна Писова, Мина Тоткова – национални състезателки девойки младша възраст, индивидуално.
Треньорки от клуба работиха в Япония и САЩ.
Към ръководството се присъединиха Денислава Лилова, Моника Панайотова, Джулия Николова, Александра Алексиева, Теодора Александрова  – треньори.

  • 2014 г.
    • Емилия Радичева – ІІ място на Младежки олимпийски игри – ансамбъл;
    • Боряна Калейн – ІV място отборно на Европейско първенство - девойки, ІІІ място - финал; І място на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; ІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”; І място на Международен турнир в България, Велико Търново; І място на Международен турнир в България, София; І място на Международен турнир в Любляна, Словения; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; ІІ място отборно на Международен турнир в Плоещ, Румъния; ІІІ място на Държавен турнир във Варна; І място на Държавен турнир в Бургас – 14 годишни „А”; ІІІ място отборно на СК София;
    • Биляна Писова – І място на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ; ІІІ място на Държавно първенство Купа „Златен обръч”; І място на Държавен турнир в Бургас – 12 годишни; ІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния;
    • Сара Стайкова – ІІ място на Държавно първенство категория „Елит” – жени; ІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”; ІІ място на Международен турнир в Плоещ, Румъния; ІІІ място на Международен турнир в Букурещ, Румъния;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство – ДСВ;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство – ДМВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство – деца „Б”;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство – деца „А”;
    • Яна Попова – І място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – ДСВ „Елит”; І място на Държавен турнир в Пазарджик; І място на Държавен турнир в Бургас;
    • Мадлен Радуканова – І място на Държавен турнир във Велико Търново - ДСВ; ІІ място отборно на Международен турнир в Букурещ, Румъния – девойки; 
    • Мина Тоткова – І място на Държавен турнир в Бургас – 13 годишни „Б”;
    • Мария Спасова – І място на Държавен турнир в Бургас – 11 годишни „Б”; ІІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – 11 годишни „А”;
    • Йоанна Илчева – І място на Международен турнир в Арад, Румъния – 11 годишни „Б”; 
    • Йоана Стоянова – І място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – 10 годишни „Б”;
    • Мила Янакиева – І място на Международен турнир в Арад, Румъния – 9 годишни „А”; ІІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Дария Узун – ІІ място на Международен турнир в Каламата, Гърция – 16 годишни; ІІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – жени „А”;
    • Яна Кортезова – ІІ място на Международен турнир в Печ, Унгария - ДСВ „А”;
    • Гергана Герасимова – ІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – ДСВ „Б”;
    • Ивет Минковска – ІІ място на Държавен турнир във Велико Търново - ДМВ; ІІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – 12 годишни „А”;
    • Йоанна Ангелова – ІІ място на Международен турнир в България, София – ДМВ; ІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – 11 годишни „А”; ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик;
    • Теодора Александрова – ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик – 10 годишни „Б”; 
    • Моника Аклашева – ІІ място на Държавен турнир в Бургас – 10 годишни „В”; ІІІ място на Международен турнир в Арад, Румъния – 10 годишни „Б”; 
    • Йоана Антонова – ІІ място на Международен турнир в Арад, Румъния – 9 годишни „Б”; ІІ място на Държавен турнир в София; 
    • Адриана Ангелова – ІІ място на Държавен турнир в Бургас – 9 годишни „В”;
    • Мартина Илиева - ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 9 годишни „В”;
    • Виктория Димитрова – ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик – 8 годишни „Б”;
    • Александра Димитрова – ІІ място на Държавен турнир в Бургас – 7 годишни „В”;
    • Анна Нацариду – ІІІ място на Международен турнир в Печ, Унгария - жени „А”;
    • Габриела Гюрова – ІІІ място на Международен турнир в Гюргево, Румъния – 12 годишни „В”;
    • Катерини Влахова – ІІІ място на Международен турнир в Печ, Унгария – 11 годишни „Б”;
    • Елица Йорданова – ІІІ място на Международен турнир в Арад, Румъния – 10 годишни „А”; 
    • І място ансамбъл на Държавен турнир във Варна – ДМВ; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавен турнир във Варна – ДСВ.

Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Боряна Калейн, Мадлен Радуканова – национални състезателки девойки, индивидуално; Лаура Траатс, Емилия Радичева, Елизабет Душкова, Мадлен Радуканова - национални състезателки девойки, ансамбъл; Биляна Писова, Йоанна Ангелова, Никол Кирилова – национални състезателки девойки младша възраст, индивидуално.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Белгия, САЩ, Норвегия.
Към ръководството се присъедини София Владева – хореограф-педагог.

  • 2015 г.
    • Сара Стайкова – VII място на Световно първенство – отборно; ІІІ място на Държавно първенство категория „Елит” – жени; ІІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”; І място на Международен турнир във Варна, България; ІІ място на Международен турнир в София, България; ІII място отборно на Международен турнир в Пексаро, Италия; ІII място отборно на Международен турнир в Корбей Есон, Франция;
    • Мадлен Радуканова – ІІІ място на Европейско първенство – ансамбъл, финал; І място на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; І място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина - жени; ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик – жени „Е”;
    • Боряна Калейн – І място на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; І място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина - девойки; І място на Международен турнир във Варна, България; І място на Международен турнир в Белград, Сърбия; ІІІ място на Международен турнир в София, България; ІІІ място на Международен турнир в Корбей Есон, Франция; ІII място отборно на Международен турнир в Корбей Есон, Франция; І място на Държавен турнир в Пазарджик – жени „Е”; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; І място на Държавен турнир в Пазарджик – жени;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ;
    • І място отборно на Държавно първенство категории „Елит” и „А” – ДМВ;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – деца;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДСВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категории „Елит” и „А” – ДСВ;
    • Яна Кортезова – I място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 16 годишни;
    • Биляна Писова – І място на Международен турнир в Братислава, Словакия - девойки „А”; ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 13 годишни; ІІ място на Държавен турнир в Камчия – ДСВ;
    • Гергана Герасимова – І място на Международен турнир в Печ, Унгария – девойки; 
    • Габриела Атанасова – І място на Държавен турнир в Кюстендил – 15 годишни „А”; 
    • Ивет Минковска – І място на Държавен турнир в Кюстендил – 13 годишни „А”; 
    • Вая Драганова - І място на Международен турнир в Черна гора – 12 годишни;
    • Адриана Ангелова - І място на Международен турнир в Черна гора – 10 годишни; ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик; 
    • Мила Янакиева – І място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 10 годишни „А”; ІІІ място на Международен турнир в Плоещ, Румъния – деца;
    • Анна Нацариду – ІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „А”;
    • Ралица Кандова – ІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „Б”;
    • Моника Гикова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина - девойки; ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик - ДСВ „Елит”; 
    • Йоанна Ангелова – ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия - ДМВ; ІІ място на Държавен турнир в Камчия; ІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция;
    • Мария Спасова – ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия - ДМВ;
    • Катерини Влахова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 12 годишни „Б”;
    • Йоана Антонова – ІІ място на Държавен турнир в Пловдив - деца; ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Рада Куатли – ІІ място на Държавен турнир в Пазарджик – 10 годишни „Б”;
    • Виктория Георгиева – ІІ място на Държавен турнир в София – деца; 
    • Емона Ценова - ІІ място на Международен турнир в Черна гора – 9 годишни;  
    • Яна Попова – ІІІ място на Международен турнир в Братислава, Словакия - жени „А”; 
    • Лилия Радуканова – ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „Б”;
    • Тихомира Бонева - ІІІ място на Международен турнир в Черна гора – девойки;
    • Виктория Предова – ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – ДСВ „Б”;
    • Велина Венциславова – ІІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 12 годишни;
    • Никол Кирилова – ІІІ място на Държавен турнир в Камчия - ДМВ; 
    • Елица Йорданова - ІІІ място на Международен турнир в Черна гора – 11 годишни;
    • Моника Аклашева – ІІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ „Б”;
    • Йоана Стоянова - ІІІ място на Държавен турнир в Камчия – ДМВ „Б”; 
    • Никол Чапова - ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия – 10 годишни „Б”; 
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив – ДМВ; І място ансамбъл на Държавен турнир в Сливница;
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив – жени; ІІІ място ансамбъл на Държавен турнир в Сливница;
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Сливница – ДСВ; ІІІ място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив;
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив – деца „А”;
    • І място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив – 8 годишни;
    • І място отборно на Международен турнир в Атина, Гърция;
    • ІІ място ансамбъл на Държавен турнир в Пловдив – деца „Б”; 

Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Лаура Траатс, Емилия Радичева, Елизабет Душкова - национални състезателки жени, ансамбъл; Боряна Калейн, Биляна Писова – национални състезателки девойки, индивидуално; Мадлен Радуканова - национална състезателка девойки, ансамбъл; Мария Спасова, Никол Кирилова – членове на националното младежко звено.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Хърватия, Норвегия.
Към ръководството се присъединиха Евелина Ананиева, Петя Садъкова, Ивета Иванова, Ралица Кандова – треньори, Ангел Калчев – кондиционен треньор.

  • 2016 г. 
    • Лаура Траатс – І място на Държавно първенство категория „А” – жени; ІІ място на Държавен турнир в София;
    • Мартина Илиева – ІІ място на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ; І място на Държавен турнир в София;
    • Боряна Калейн – ІІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова” – жени; І място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; І място на Международен турнир в София, България; І място на Държавен турнир в Пазарджик; ІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия;
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Б” – ДМВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 1 отбор;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 2 отбор;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – жени;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „Б” – жени;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10г.;
    • Мадлен Радуканова – ІІІ място на Международен турнир в Лисабон, Португалия – жени; І място отборно на френското държавно първенство за клуб „Орлеан”; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия;
    • Гергана Герасимова – І място на Международен турнир в Будапеща, Унгария – 15 годишни „Б”;
    • Биляна Писова – І място на Международен турнир в Солун, Гърция – 15 годишни; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия - ДСВ;
    • Мария Спасова – І място на Международен турнир в Солун, Гърция – 13 годишни;
    • Ивет Минковска – І място на Държавен турнир в Кюстендил – ДСВ „А”;
    • Яна Попова – ІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „А”;
    • Яна Кортезова – ІІ място на Държавен турнир в София – жени „Б”;
    • Велина Венциславова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 13 годишни;
    • Моника Аклашева – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 12 годишни;
    • Йоана Антонова – ІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ „А”;
    • Христина Първанова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 11 годишни;
    • Никол Чапова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 11 годишни „Б”;
    • Виктория Георгиева – ІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ до 10г. „А”; ІІІ място на Държавен турнир в София;
    • Емона Ценова – ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия – 10 годишни; ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария;
    • Габриела Атанасова – ІІІ място на Държавен турнир в Кюстендил – жени „Б”;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир в Пловдив; І място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДСВ - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир в Пловдив; ІІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ 1 отбор - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир във Варна; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ до 10г. 1 отбор - І място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир в Сливница;
    • ансамбъл до 8г. - І място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ 2 отбор - ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ до 10г. 2 отбор - ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ансамбъл ДМВ „Б” - ІІІ място на Държавен турнир в София.

Сара Стайкова, Боряна Калейн, Мадлен Радуканова – национални състезателки жени, индивидуално; Лаура Траатс, Мадлен Радуканова - национални състезателки жени, ансамбъл; Биляна Писова, Вая Драганова – национални състезателки девойки, индивидуално; Биляна Писова, Биляна Везирска, Вая Драганова,  Мария Спасова, Тихомира Бонева - национални състезателки девойки, ансамбъл.
Треньорки от клуба работиха в Япония, Норвегия.
Към треньорския колектив се присъедини Кристина Чочанова-Иванова – хореограф-педагог.