Галерия: turniri

Купа "Левски-Триадица" 2011
Купа "Левски-Триадица" 2011
Солун, Гърция 2011 г. – Мария, Мина, Натали, Памукова (треньор), Ивет, Джулия, Йоанна, Мадлен, Биляна, Емилия, Гергана.
Солун, Гърция 2011 г. – Мария, Мина, Натали, Памукова (треньор), Ивет, Джулия, Йоанна, Мадлен, Биляна, Емилия, Гергана.
Израел 2011 г. – Мария Кънчева (треньор), Сара Стайкова, Яна Кортезова.
Израел 2011 г. – Мария Кънчева (треньор), Сара Стайкова, Яна Кортезова.
Загреб, Хърватия 2014 г. – Никол Кирилова, Йоанна Ангелова, Габриела Атанасова, Яна Кортезова.
Загреб, Хърватия 2014 г. – Никол Кирилова, Йоанна Ангелова, Габриела Атанасова, Яна Кортезова.
Гюргево, Румъния 2014 г. – Марина, Биляна, Габриела Г., Никол, Ивет, Тихомира, Габриела К., Йоанна А., Валентина.
Гюргево, Румъния 2014 г. – Марина, Биляна, Габриела Г., Никол, Ивет, Тихомира, Габриела К., Йоанна А., Валентина.
Каламата, Гърция 2014 г. – Катерина Маринова и Радина Филипова („Чар" ДКС), Мадлен Радуканова, Сара Стайкова, Боряна Калейн.
Каламата, Гърция 2014 г. – Катерина Маринова и Радина Филипова („Чар" ДКС), Мадлен Радуканова, Сара Стайкова, Боряна Калейн.
Букурещ, Румъния 2014 г. – Марияна Памукова (треньор), Мадлен Радуканова, Ася Иванова (СК „Импала”), Мария Петрова (съдия), Сара Стайкова, Росина Атанасова (съдия).
Букурещ, Румъния 2014 г. – Марияна Памукова (треньор), Мадлен Радуканова, Ася Иванова (СК „Импала”), Мария Петрова (съдия), Сара Стайкова, Росина Атанасова (съдия).
Кипър 2015 г. – първи ред – Яна, Йоанна, Биляна, Дария, Боряна, Мария, Гергана, Никол, В. Ганева (треньор); втори, трети ред – кипърски състезателки.
Кипър 2015 г. – първи ред – Яна, Йоанна, Биляна, Дария, Боряна, Мария, Гергана, Никол, В. Ганева (треньор); втори, трети ред – кипърски състезателки.
Будапеща, Унгария 2015 г. - Йоанна Ангелова, Мария Спасова, Мила Янакиева, Гергана Герасимова, Ивет Минковска, Мартина Илиева.
Будапеща, Унгария 2015 г. - Йоанна Ангелова, Мария Спасова, Мила Янакиева, Гергана Герасимова, Ивет Минковска, Мартина Илиева.
Загреб, Хърватия 2015 г. – Христина Първанова, Елица Йорданова, Мадлен Радуканова, Боряна Калейн, Моника Гикова, Никол Чапова.
Загреб, Хърватия 2015 г. – Христина Първанова, Елица Йорданова, Мадлен Радуканова, Боряна Калейн, Моника Гикова, Никол Чапова.
Будапеща, Унгария 2015 г. - Рада Куатли, Гергана Герасимова, Елица Йорданова, Ивет Минковска, Мила Янакиева, Емона Ценова.
Будапеща, Унгария 2015 г. - Рада Куатли, Гергана Герасимова, Елица Йорданова, Ивет Минковска, Мила Янакиева, Емона Ценова.
Загреб, Хърватия 2016 г. – Вая Драганова, Боряна Калейн, Елица Йорданова, Мия Симова, Мадлен Радуканова, Биляна Писова.
Загреб, Хърватия 2016 г. – Вая Драганова, Боряна Калейн, Елица Йорданова, Мия Симова, Мадлен Радуканова, Биляна Писова.
Рига, Латвия 2016 г. - Боряна Калейн, Мадлен Радуканова.
Рига, Латвия 2016 г. - Боряна Калейн, Мадлен Радуканова.
Корбей Есон, Франция 2016 г. - Ерика Зафирова (СК "Олимпия 74"), Боряна Калейн, Биляна Писова.
Корбей Есон, Франция 2016 г. - Ерика Зафирова (СК "Олимпия 74"), Боряна Калейн, Биляна Писова.
Корбей Есон, Франция 2016 г. - Марина Дурунда (Азербайджан), Гана Ризатидинова (Украйна), Боряна Калейн
Корбей Есон, Франция 2016 г. - Марина Дурунда (Азербайджан), Гана Ризатидинова (Украйна), Боряна Калейн
Будапеща, Унгария 2017 г. - Мартина Илиева, Ивет Минковска, Мирослава Батаклиева (треньор), Елица Йолданова, Христина Първанова, Савелия Стойкова (съдия).
Будапеща, Унгария 2017 г. - Мартина Илиева, Ивет Минковска, Мирослава Батаклиева (треньор), Елица Йолданова, Христина Първанова, Савелия Стойкова (съдия).