Мирослава Батаклиева – треньор

    Родена на 05. 02. 1975г. Започва да се занимава с художествена гимнастика на 6г., в КХГ „Левски”, с треньор Валентина Ганева. Носителка на медали от Държавни първенства – ансамбъл и индивидуално. Държавна шампионка ансамбъл, през 1992г.

    От 2007 година работи като треньор в клуба.

    Съдия по художествена гимнастика.

    Личен треньор на Лаура Траатс (жени, ансамбъл) - национална състезателка.

    По-големи успехи като треньор:

  • 2007 г.
    • I място ансамбъл на Държавно първенство „Б” категория – ДМВ;
  • 2008 г.
    • Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл.
  • 2009 г.
    • I място ансамбъл на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ;
    • Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл. 
  • 2010 г.
    • Катрин Велкова - ІІІ място на Световно първенство – ансамбъл, финал, V място – многобой; VI място на Европейско първенство – ансамбъл;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство ансамбли – ДСВ;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория – ДСВ; 
    • ІІ място отборно на Държавно първенство "Б" категория – ДМВ;
    • Лаура Траатс – член на националното младежко звено. 
  • 2011 г.
    • Катрин Велкова – ІІІ място на Световно първенство – ансамбъл многобой, І място – ансамбъл 3 ленти и 2 обръча.
    • Яна Попова – ІІІ място на Държавно първенство категория „А” – ДМВ; 
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Елит” –  ДМВ; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б”– ДМВ;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А”– ДСВ;
    • Лаура Траатс – член на националното младежко звено. 
  • 2012 г.
    • Катрин Велкова – VI  място на Олимпийски игри – ансамбъл; ІV място на Европейско първенство – ансамбъл многобой, ІІ място – финал; 
    • Яна Попова – І място на Държавно първенство категория „А” – ДСВ; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б”– ДМВ;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „А”– ДСВ;
    • Катрин Велкова - национална състезателка жени, ансамбъл; Лаура Траатс - национална състезателка девойки, ансамбъл.
  • 2014 г. 
    • Йоана Антонова – ІІ място на Международен турнир в Арад, Румъния – 9 годишни „Б”; ІІ място на Държавен турнир в София; 
    • Елица Йорданова – ІІІ място на Международен турнир в Арад, Румъния – 10 годишни „А”; 
    • Лаура Траатс - национална състезателка девойки, ансамбъл. 
  • 2015 г.
    • Сара Стайкова – VII място на Световно първенство – отборно; ІІІ място на Държавно първенство категория „Елит” – жени; ІІІ място на Държавно първенство Приз „Жулиета Шишманова”; 
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Б” – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ;
    • Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Лаура Траатс, - национална състезателка жени, ансамбъл.
  • 2016 г. 
    • Лаура Траатс – І място на Държавно първенство категория „А” – жени; ІІ място на Държавен турнир в София;
    • ІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 1 отбор;
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 2 отбор;
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – жени;
    • Велина Венциславова – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 13 годишни;
    • Моника Аклашева – ІІ място на Международен турнир в Сараево, Босна и Херцеговина – 12 годишни;
    • Йоана Антонова – ІІ място на Държавен турнир в София – ДМВ „А”;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир в Пловдив; І място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ 1 отбор - І място на Държавен турнир в Сливница; І място на Държавен турнир във Варна; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • ансамбъл ДМВ 2 отбор - ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • Сара Стайкова – национална състезателка жени, индивидуално; Лаура Траатс - национална състезателка жени, ансамбъл; Тихомира Бонева - национална състезателка девойки, ансамбъл.
  • 2017 г. 
    • Лаура Траатс - ІІ място многобой на Световно първенство - ансамбъл, ІІІ място - финал; І място на Световна купа в София, България; І място на Световна купа в Баку, Азербайджан;  ІІ място на Световна купа в Ташкент, Узбекистан;  І място на Световна купа в Пезаро, Италия; ІІ място на Гранд при Москва;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ 1; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ 1 до 10 г.; 
    • ІІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – жени;
    • ІІІ място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – ДМВ; 
    • Моника Гигова - І място на Държавен турнир в Стара Загора - ДСВ "А"; III място на Държавен турнир в София - 2002; IIІ място на Държавен турнир в София - 2002;
    • Елица Йорданова - ІІ място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2004 "А"; III място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир във Варна
    • Йоана Антонова - ІІ място на Държавен турнир в Камчия - ДМВ;
    • София Павлова - ІІ място на Държавен турнир във Варна - ДМВ;
    • Никол Тодорова - ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - 2008;
    • Алис Шакирова - ІІ място на Международен турнир в Белград, Сърбия - 2008 Б; ІІ място на Държавен турнир в София - 2008 А;
    • Тихомира Бонева - ІІІ място на Международен турнир в Атина, Гърция - ДСВ;
    • Ралица Иванова - ІІІ място на Държавен турнир в София - 2009 А;
    • ансамбъл жени - І място на Държавен турнир в Панагюрище; І място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир във Варна; ІІ място на Държавен турнир в София; 
    • ансамбъл ДМВ 1 отбор - І място на Държавен турнир в Панагюрище; І място на Държавен турнир в Благоевград; ІІІ място на Държавен турнир в София; 
    • ансамбъл ДМВ 1 до 10г. - I място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир в Пловдив;
    • Лаура Траатс - национална състезателка жени, ансамбъл; Адриана Ангелова – член на националното младежко звено.
  • 2018 г. :
    • Лаура Траатс - ІІI място многобой на Световно първенство - ансамбъл, І място - финал; ІІІ място отборно на Европейско първенство, ІІІ място многобой , І място - финал; І място на Световна купа София, България; І място на Световна купа Баку, Азербайджан;  І място на Световна челъндж купа Гуадалахара, Испания; ІІI място на Световна челъндж купа Казан, Русия; ІІ място на Гранд при Москва;
    • І място ансамбъл на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ;
    • І място отборно на Държавно първенство категория „Елит” – ДСВ; 
    • І място отборно на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10; 
    • ІІ място ансамбъл на Държавно първенство категория „А” – ДМВ до 10; 
    • Елена Георгиева -  І място на Държавен турнир в Кюстендил - 2004; ІІ място на Държавен турнир в София; III място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир във Варна - ДСВ; III място - многобой на Държавен турнир в Стара Загора;
    • София Павлова - І място на Международен турнир в Атина, Гърция  - ДМВ; І място на Държавен турнир в София - 2007;
    • Алис Шакирова - І място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ А; ІІ място място на Държавен турнир в София - ДМВ до 10 г. А; ІІІ място на Международен турнир в Морбеньо, Италия -  2008; ІІІ място на Международен турнир в Загреб, Хърватия; 
    • Жана Пенчева - І място на Международен турнир в Атина, Гърция - ДМВ до 10 г.; III място на Държавен турнир в София - 2008; ІІ място на Държавен турнир в София; ІІІ място на Държавен турнир в София 2008 А; ІІІ място на Международен турнир в Малта - 2007 А; 
    • Ралица Иванова - I място на Държавен турнир в София - 2009; ІІ място на Държавен турнир в София; II място на Международен турнир в Любляна, Словения; ІІІ място на Държавен турнир в София; III място на Държавен турнир в Стара Загора - ДМВ до 10 Б; ІІ място на Държавен турнир в Благоевград - ДМВ до 10 А;
    • Елица Йорданова - II място на Международен турнир в Будапеща, Унгария - 2004 А;
    • Адриана Ангелова - ІІІ място на Международен турнир в Морбеньо, Италия - 2005;
    • Христина Първанова - III място на Международен турнир в Любляна, Словения - 2005;
    • Ива Виткинова - III място на Държавен турнир в Стара Загора - ДСВ Б;
    • ансамбъл ДСВ1 - І място на Държавен турнир в София; IІ място на Държавен турнир в Благоевград;
    • ансамбъл ДСВ2 - I място на Държавен турнир в Благоевград; ІІ място на Държавен турнир в София; ІІ място на Държавен турнир във Варна;
    • ансамбъл ДМВ до 10 А1 - І място на Държавен турнир в София; І място на Държавен турнир в София; І място на Държавен турнир в Стара Загора;
    • Лаура Траатс - национална състезателка жени, ансамбъл; Елена Георгиева – национална състезателка девойки, индивидуално; Адриана Ангелова – член на националното младежко звено.